Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nem volt még párkapcsolata ezért nem kezdeményez amikor együtt alszunk?

Figyelt kérdés

Pontosan egy héttel ezelőtt voltunk fél éve együtt a barátommal mind a ketten 20 évesek vagyunk, sulizunk.

Nekem már volt korábban több párkapcsolatom, nem mondom, hogy annyira sok, de szerintem pont elég.

A páromról viszont ilyen téren nem tudok semmit. Pedig azért több mint fél év alatt éppen beszélhettünk volna róla. Nyilván nem az érdekel hogy mondja el a létező összes kavarását vagy bármit, meg nem is az érdekel, hogy beszéljen az esetleges exeiről. De pl amikor úgy jött a téma én elmondtam azt a pár fontosabb kapcsolatot ami volt és ennyi. Ekkor én is rákérdeztem és őszintén szólva nagyon meglepő választ kaptam. Megpróbált kitérni a válasz elől, terelni a témát. Végül valami olyanra jutottunk hogy nem volt semmi komoly. Azóta nem kérdeztem erre rá, mert akkor tényleg észrevettem hogy nem akar erről beszélni velem. Amit tényleg nem értek, mivel én nem exekről akarok beszélgetni vagy bármi hanem akkor ott ezt a témát le is zártam volna, ha nem így reagál.

Ehhez hozzá jön az, hogy egyszer sem feküdtünk még le. És egyszerűen nem is érzem azt hogy kezdeményezni próbálna. Alapvetően ilyen téren én sem vagyok az a fajta aki belekezdene bármibe főleg így hogy ő a legtöbbször nem ad ilyen téren jeleket. Ezen kívül meg egyébként teljesen jól megvagyunk, figyelmes, szeret, szépnek és vonzónak tart saját elmondása alapján. Illetve hetente 3-4 alkalommal együtt is alszunk akkor is max a csókig jutunk illetve összebújva elalszunk.

Éppen ezért fordult meg a fejemben ebből és a korábbi beszélgetésből kiindulva hogy talán ő még szűz és ezért nem mer lépni ilyen téren. Ami egyébként nekem nem probléma csak jól esne ha beszélni tudnánk akkor erről. De ha már egy kapcsolat témánál annyira furcsán viselkedett erre nem tudom hogyan kellene finoman rákérdezni vagy felhozni.

A lényeg, hogy mindenképpen szeretnék már végre erről beszélni. Csak nem tudom hogyan kezdjek bele, nem akarom megbántani vagy hogy azt gondolja engem ez zavar vagy bármi. Mert jelenleg úgy érzem, hogy ő ezt talán szégyelli és ezért nem akar erről beszélni. Illetve kíváncsi is vagyok arra hogy másoknak mi a véleménye erről a helyzetről.



2022. márc. 21. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
miért nem te kezdeményezel? utána lehet bátrabb lenne,és legközelebbi alkalommal már ő fog kezdeményezni,ha érzi milyen is jó dolog ez.
2022. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg szűz. Ha heti 3-4 alkalommal együtt alszotok, akkor gondolom látott már meztelenül, ha megölel érzed, ha erekciója van. Eleve azt sem értem, hogy első együtt alvásnál sem merült fel, hogy ki mit tervez ezzel kapcsolatban, azért minimum petting gondolata a minimum ilyenkor...

Minden esetre kénytelen vagy átvenni az irányítást, ha ilyen mamlasz. Próbáld meg simogatni, hátha neki is elindul a keze. Ha így sem reagál, akkor érdemes volna nem az ágyban elbeszélgetni vele, hogy jól esne, ha közeledne, és megkérdezni, hogy ő hogy viszonyul ehhez.

Egészséges párkapcsolatotok csak úgy lehet, ha beszéltek a szexről (is), hogy mire vágytok, mi esik jól, a védekezésről stb.

2022. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Dzsoki ***** válasza:
0%
Tehát adva van egy 20 éves leány,aki együtt alszik,heti 3-4 alkalommal egy 20 éves fiúval. Mindezt szex nélkül. Fantasztikus történetek,nem az UFO kategória? Így,tuti,hogy kamu. Már az első alkalommal,ha a fiú nem kezdeményez,akkor a leány fogja meg a fütyköst. Illetve lehet,hogy a fiú impotens,de akkor a leány ezt nem érzékeli? Mondom,hogy kamu.
2022. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 BohócKolbász ***** válasza:
100%

Biztosan szűz, illetve az is lehet nem mer kezdeményezni. Nem tudja hogy kell. Én későn veszettem el, pontosan tudom, hogy amiről nem tudom milyen az nem is hiányzik. Lehet ezért nem érdekli maga a testiség sem annyira.

Igen te vagy a nő, és igen neki kéne kezdeményezni. De most nagyon fontos hogy te vezesd őt az első pár alkalommal. Igenis próbálj fizikailag közeledni. Légy jóval rámenősebb, izgasd fel és mutasd meg neki hogyan szereted. Bele fog jönni. Csak segíts neki hogy segíthessen.

2022. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Dzsoki ***** válasza:
31%
Tehát,ha két(elvileg egészséges) 20 éves fél év után,heti 3-4 alkalommal csak együtt alszik,szex nélkül,az nem kamu??? Tehát a fiú,inkább kiveri,minthogy legalább a lány kezét használja. Aki eztet elhiszi,szamarabb a lónál.Illetve a kérdező,barátról ír. Azt nem írja,hogy ő fiú vagy lány. Férfiként,én is csak aludnék egy barátomnál. Igaz,akkor csók,meg összebújás sem lenne.
2022. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3- as és 5- ös. Ez a story tényleg nem kitalált. Illetve én lány vagyok, a barátom pedig fiú. Bár tényleg nem fogok egy ilyen oldalon bármit bizonygatni aki elhiszi el aki nem az nem. Talán ha kívülállóként én olvasnám akkor nekem is furcsa lenne ez az egész, de sajnos ez az igazság amit leírtam. 17 évesen vesztettem el, azóta amikor volt párkapcsolatom mindig olyan egyértelmű volt minden. Vagy a fiú kezdeményezett vagy pedig tudtam a jelekből hogy na szeretne valamit nem pedig csak összebújni. Ez a dolog nekem is furcsa és szokatlan mert említettem hogy igaz, kevés fiúval voltam együtt, de sosem kerültem még ilyen helyzetbe. Ezért vagyok ilyen szempontból én is tanácstalan. Úgy voltam vele, hogy várok hátha történik valami, de semmi. Hiába vagyunk már idősebbek az első együtt alvásnál én sem akartam volna semmit egyébként. És tényleg örültem, hogy végre egy fiú aki nem akar rögtön megfektetni az első alkalommal. Viszont így 6 hónap után már nem így gondolom. Illetve a kérdést is már azért írtam ki, mert hallom a barátnőimtől is akik velünk egyidősek, hogy miket mesélnek. Tehát ők tényleg minden alkalommal szexelnek is a párjukkal. És emiatt is egyre inkább elkezdett ez zavarni. Volt olyan barátom akivel kevesebbet tudtunk együtt aludni és mégis megtörtént a dolog rendszeresen.

Illetve most eszembe jutott még egy történet amit korábban elfelejtettem megemlíteni. Egyszer elkaptam egy beszélgetést az egyik haverjával. Írásban beszélgettek amikor pont én is ott voltam és a haverja éppen azt ecsetelte hogy mit csináltak a barátnőjével. Ő arra is csak olyan hülyén reagált pont úgy mint nekem illetve azt is leszűrtem, hogy talán a haverja úgy tudja, hogy mi már voltunk együtt. Erre csak én következtetek a szövegkörnyezetből. Így viszont mindenképpen azt gondolom, hogy ő ezt tényleg szégyelli.

Na de az a lényeg; hogy köszönöm mindenkinek a kommentet. Hasznos volt számomra elolvasni más véleményét is ezzel kapcsolatban. Illetve eldöntöttem, hogy következőleg én fogok közeledni felé( bár alapvetően ez szerintem eddig is megvolt), de akkor mégjobban és konkrétabban. Ha más nem marad pedig beszélek vele erről.

2022. márc. 21. 16:43
 7/18 Dzsoki ***** válasza:
32%
Egyrészt egyértelműsíthetted volna az elején,hogy fiú-lány vagytok! Másrészt,az,hogy az első alkalommal is alszotok egymás mellett,az is nehezen hihető. Az,hogy ez több alkalommal is van,lehetetlen. A második vagy legkésőbb a harmadik alkalom után,neked kellett volna a nadrágjába nyúlni,ha már ilyen tökéletlen,de lehet,hogy töketlen. Lehet,ha impotens,akkor aszexuális. Azt értem,hogy ezen a világon minden van és az ellenkezője sem lehetetlen,de ez azért,nem életszerű. Mármint amit írtál.
2022. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7-es Hogyne lenne életszerű, hiszen a kérdező leírta, az meg nem megoldás, hogy rögtön a nadrágjába nyúljon, ha a másik ennyire visszafogott, abban igazad van, hogy nem fél év után kellene ennek felmerülnie.

Elég lesz a mell, hát simogatás, csók a nyakra, esetleg mellre első körben.

2022. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Dzsoki ***** válasza:
0%
8-as! Lehet,de max a második alkalommal. Továbbá,életszerű az,hogy egy 20 éves fiú,csak alszik egy 20 éves lány mellett? Úgy,hogy nem buza vagy impotens,akkor aszexuális. Miért jobb,nő mellett kiverni,amikor a nő,hajlandó szexelni? Vagy már ,esetleg még,kiverni sem tudja a 20 éves fiú? Nem 20 évesen,most 58 évesen,ha egy lány mellém feküdne,bizony,nekem ágaskodna,ami a lábam között van. Igaz,csak egy körre,maszatolva kettőre. Továbbra is kitartok az mellett,hogy nem életszerű,amit a kérdező írt.
2022. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igazából lehet itt azon veszekedni, hogy mi életszerű vagy mi nem 😂A dolgokon ez semmit nem változtat; mert a probléma valós és bármennyire is hihetetlen ez így van ahogyan leírtam. Illetve azért nem hinném; hogy az itt többször megemlített problémák közül bármelyik is valós lenne. Szerintem is szimplán csak arról lehet szó, hogy nem volt még együtt lánnyal és ezért nem kezdeményez.
2022. márc. 21. 19:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!