Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában miért van ennyire sok megkeseredett ember?

Figyelt kérdés
Gusztustalan amilyen válaszokat némelyik ember ad... Egyszerűen eszem meg áll... Mondjuk oké értem, hogy anonim de akkor is... A való életben is így beszélhet ék mással?
2022. márc. 27. 16:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Két dologgal van bajod:

A, a megkeseredett emberekkel;

B, a gusztustalan beszéddel.

Az A,-ra az a válaszom, hogy ez a magyar társadalom lelkivilága.

2022. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Fasza. Köszi szépen. A másik valertio... Ki írt valaki egy kérdést és esküszöm itt a legtöbb ember vagy munkanélküli és itt éli ki magát pl(ezt már olvastam, te vagy az aki ki írta az xy kérdést... Stb) ezek normálisak most őszintén? Sok az ágy beteg szerintem
2022. márc. 29. 10:56
 13/15 anonim ***** válasza:
csak munkanélküli lehet az aki nem viseli el a burzsok nyavalygását?
2022. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Burzsok? Parancsolsz?!
2022. márc. 29. 18:20
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ez ugyanaz az oldal, ahol minden második válaszoló benyögi, hogy "neki kétmillió a napi bevétele" meg "aki szerint sok mondjuk 100 ezer egy programra az csóré" meg egyéb bunkó megnyilvánulások vannak jelen.
2022. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!