Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt csak ilyen megkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt csak ilyen megkeseredett emberek vannak?

Figyelt kérdés

Hogy van az, hogy egy nő kérdez valamit, a férfiak nagy része rögtön támadó, vagy undorító stílusban ír választ?

Itt mindenki ilyen megkeseredett és célja, hogy mások is úgy érezzék magukat?

Van olyan itt egyáltalán aki meg van elégedve magával erről az oldalrol? :D



#Miiiiiert?
2021. febr. 13. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, nem a férfiak többsége, csak mindig ugyanaz a 2-3-4 megkeseredett bunkó, csak soknak tűnnek így egy rakáson.
2021. febr. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
És miért van az, hogy itt a kérdést feltevők legnagyobb része, tízen éves kis tejfölös szájú, unatkozó kisgyerek, akik csak unalom űzés céljából írkálnak ki értelmetlen ostoba kérdéseket, ahelyett, hogy inkább tanulnának magyar irodalom és nyelvtant, hogy ha már vannak olyan hű...lyék, hogy leégetik magukat azzal, hogy még írni, fogalmazni se tudnak helyesen, de a telefont azt bezzeg hamar megtanulták nyomkodni/húzogatni??! Inkább mennének aludni, legalább kevesebb lenne az ostoba kérdés itt az oldalon!
2021. febr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Es forditott esetben nem igy tesznek a nok...?
2021. febr. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

A nők ilyenek itt főleg :D egyszer beugatott az egyik, hogy biztos ronda vagyok, elküldtem az instám, hirtelen mintha mi se történt volna.

Hősiesen bevallom én az ilyen szerencsétlenek járok ide oltani

2021. febr. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

kérdező, szerinted kiknek van idejük egész nap itt lógni?

igen, nagyon sok a megkeseredett mindkét nem részéről.

2021. febr. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez a nemtől független. Én ezt a kategóriát már hanyagolom, átpörgetem esténként, miközben hazafelé vonatozom a munkahelyről, viszont minden egyes nap azt érzem, hogy úristen, vagy én vagyok rossz bolygón, vagy az ide író emberek furák. A legtöbb esetben értelme sincs válaszolni, lehazugozzák az embert, ha az általános vélekedéssel ellentétes véleményt, tapasztalatot fogalmaz meg, és az erre kapott reakciók néha olyan hevesek, hogy az valami elképesztő. Pl leírom, hogy nekem nem lényeg a pénz, nem érdekel ha a pasinak nincs autója és saját lakása. Na, egyből hazugnak vagyok beállítva, holott ez egy anonim oldal, semmi érdekem nem fűződik ahhoz, hogy valótlanságokat írjak. Azért válaszolgattam itt régebben, hogy tanácsokat adjak, segíteni próbáljak. De úgy érzem, felesleges.
2021. febr. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

En próbálok normalisan vasarolni, de vannak olyan kerdezok akikrol leri az hogy megkeseredettek... Azokkal szemben az igazsag erinteset szoktam hasznalni es minel nyersebben elszoktam mondani mit gondolok... Le is szoktak pontozni, de kit erdekel? ;)

Ami meg feltunt, hogy aki kerdest tesz fel itt annak valami nem oke az eleteben, ertem en hogy vannak olyan kerdesek amikre egyertelmu valasz van de az mas kategoria... Itt aki kerdez az vagy onbizalom hianyos vagy hianyzik belole az a tokosseg ami az elethez kell.


Pld megcsalt a baratom/baratnom... Szakits, nem is ertem miert nem magadtol jut eszedbe...


Vagy vannak a tipik incel kerdezok, akik 0 onismeret, 0 psichologia tudassal rendelkeznek...


Vagy diplomas nem diplomas emberek... Nem tokmindegy hogy valaki diplomas vagy sem? Nem hatarroza meg se az egyeniseged se a kereseted...

2021. febr. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Itt kb 4 kategória van.

Aki a másik nemem szidja és/vagy a vékony nőket is, akik ide járnak csajozni vagy sosem volt barátnőjük. Ez szerintem az itt lévők többsége.


Incelek szidják a macskás nőket és fordítva kb. Az, hogy ki áll jobban bele ebbe már nem is nézem.

Az is tuti amikor kiír valaki egy olyan az oldalra, hogy L vagy N aztán meg is rohamozzák 10-en, hogy lenne-e kedve beszélgetni. Ezeknek az embereknek nincs női ismerősük a facebookon? Mert ha még azt mondanám, hogy felvetődik egy téma, amiről már alapból elbeszélgetnek, de erről meg szó sincs, csak próbálkozik hátha... Én nem tudom az ilyen ennyire elkeseredett? Mi van ha nem Palvin Barbi ül a másik oldalon? Ha meg ennyire mindegy, hogy kivel beszél társkeresőn is mindenkire írkálhatna.


Az meg a másik amikor itt szétoltja a többség a átlagos/vékony nőket akik nem úgy néznek ki mint egy női swarzi, vagy mint egy női rácz géza.

Kirak valaki/magáról egy képet amin vékony, igazi "bikini" formában van erre meg szidják, hogy 160 centihez nem 63 kiló, vagy nem olyan segge van mint az insta picsáknak.

Azért ku..a gáz ez, mert ez többségében valószínű nőktől jön és azt sem tartom kizártnak, hogy ha lehet akkor ennyivel is belerúgnak a másikba ha már olyan alakja van mint ami a szépségversenyeken többségében feltűnik. Persze nem kizárt, hogy férfiak oltják be, de egy hasonló kérdésnél magukat 20 ember vallotta férfinak belőlük 10-nek bejött a vékony csaj alakja, 10-nek nem. 40 nőből meg 32-nek "nem tetszett az alakja" és nem tartom valószínűnek, hogy ők visszafognák magukat itt.

2021. febr. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

#7 vásárolni? :)


Egyébként szerintem itt mindenki meg van elégedve magával. :)

2021. febr. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden poszt alatt van 1-2 ilyen hozzászólás, szerintem független attól ki/milyen kérdést tesz fel. Ahol sok ember hozzászól nagyobb a valószínűsége, hogy valakinek rossz napja van, avagy egész egyszerűen másképp látja a dolgokat és a kérdés indulatokat szül.
2021. febr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!