Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy fiúval?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval?!

Figyelt kérdés
1 hónapja megismerkedtem egy fiúval. Közhelyes lesz, de teljesen más volt mint az eddigiek akikkel megismerkedtem. Első beszélgetésnél éreztem, hogy kell nekem és ő is ezt mutatta. Pedig elsőre vissza sem írtam neki csak 2.ra gondoltam adok egy esélyt ennek miért ne beszélgethetnénk. Nagy érdeklődést tapasztaltam és engem is érdekelt ő. Sok mindent elmondott a múltjáról, a lányokról akikhez köze volt. Magától, kérés nélkül küldözgette, hogy milyen lánnyal mit írt vagy éppen ha valaki rá írt is elküldte. Hosszasan beszélgettünk egésznap hajnalokig. Találkoztunk 2x is, de végül azt mondta, hogy ő nem akar sérülni ezért vessünk ennek véget. Közben én sosem bántottam őt és rengetegszer mondta, hogy nagyon kellek neki sosem kellett neki így senki stb. De végül azért hagy el mert “nem akar sérülni” elhittem ezt az egészet nagyon?

2022. márc. 27. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszeg túl passzív voltál és nem adtál neki elég visszajelzést.
2022. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#szép-ember-problémák

I can't relate :P

2022. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt engedd el szerintem, csak játszadozott veled.


"Magától, kérés nélkül küldözgette, hogy milyen lánnyal mit írt vagy éppen ha valaki rá írt is elküldte"


Nyilván amiket te írtál is elküldözgette másoknak.

2022. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Komplexusos srác aki valamit kompenzálni akart azzal, hogy "megmutatta" a levelezéseit.

Egy magával elégedett, lelkileg stabil fiú nem azzal fog másokat (főleg magától) azzal bombázni hogy éppen milyen csajokkal mit levelezget. Az is simán benne van a pakliban, hogy ezek mind kamu levelezések voltak.

2022. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 franciasrac ***** válasza:
Ha más lányokkal is beszélget és büszkén mutatja akkor nagy esély van hogy csak játék volt neki, szerintem lépj tovább
2022. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is, mi van?!

Másodszor, ha nem olvastam félre semmit, akkor ez azon ritka esetek egyike, ahol egy srác tesz "friendzone-ba" egy csajt.

(Ez egy olyan történelmi pillanat, ami kb 1000 évente csak 1-szer fordul elő hazánkban.)

Szerintem nem kell vele komolyan foglalkoznod, ha ő sem teszi veled ugyanezt... :,D

2022. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!