Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre agresszívabbak az itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre agresszívabbak az itt kesergők, de mit várnak, ha semmit nem képesek tenni?

Figyelt kérdés

Évek óta gyakorizok, néha hónapokra szüneteltetem, de pár éve még nem volt ennyi nőgyűlölő kérdés, főleg nem ilyen szélsőséges stílusban ideokádva. A környezetemben is van pár ilyen ember, sajnos testvérem is ilyen. Lusta mindenhez, anyám vásárol be neki, de folyamatosan nyafog, hogy milyen ebéd legyen, mihez kell neki pénz, megjegyzéseket tesz, hogy a nőkhöz pénz kell-miközben teljesen anyám tartja el és a ő a büdös életben nem adott még csak ajándékot sem neki. 35 éves "férfi". Mindig vannak tervei, nagyrészt ilyen gyerekes, kivitelezhetetlen tervek, amikhez rengeteg pénz kéne-persze anya adja neki azt a pénzt az álmaihoz. Dolgozni nem akar, mert sehol nem kap a semmire nettó 500ezrest fizetést. Volt jó állása, amit rokonok szereztek neki, de leszarta, nem járt be, mert csak pár százezret kapott azért, hogy ült és nézett ki a fejéből.

Közben tudom milyen nők tetszettek neki, nagyon magas elvárásai vannak, miközben nem foglalkozik a külsejével. Volt egy nagyon kedves barátnője, de vele is flegma volt, egyszer a lány nekem fakadt ki. Csak a nő pénze kellett neki és hogy legyen kéznél, amikor igényei vannak.

Ezért csodálkozom, amikor olvasgatom itt a folyamatos acsarkodást, trágár vergődését az itteni csodahópihéknek, mert a minimumot képtelenek megtenni-sokszor saját bevallásuk szerint, de a maximumot várják.

Semmi önreflexiójuk nincsen?


2022. márc. 28. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Én is itt keseregtem évekig, majs kidugtam az orromat a szobából, próbálkoztam, és lett barátnőm
2022. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2%
Évek óta itt? Ez sok mindent elárul rólad. Egyáltalán ki engedte meg, hogy kérdezz?
2022. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, szerinted nem növekedtek a nők elvárásai az egekbe az utóbbi 8-10 évben? A másik oldal(női oldal) is megváltozott, és nem jó irányba!
2022. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem beszélve arról kérdező, hogy a munkavállalók nyakába odarakták a rabszolgatörvényt is, amivel a munkavállalást még jobban megnehezítették egy átlag dolgozó számára... Kinek van kedve minden nap 12 órázni?...
2022. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
#4! Mert a nők nem dolgoznak? Úgy állítjátok be, mintha a nők nem is csinálnának semmit, miközben ugyanúgy dolgozunk (kevesebb pénzért (Magyarországon egy nő átlagosan 18%-kal keres kevesebbet mint egy férfi)), mi mégsem picsogunk emiatt.
2022. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!