Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre agresszívabb a viselkede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre agresszívabb a viselkedesem de miert?

Figyelt kérdés

A párom sokszor incselkedik pl: nem simogatni szokott hanem megutogeti a karom, hatam, a fejemet hajat mindig ilyen nagyon gyenge saller szeruen üti meg vagy apró pofont ad.

Ezek mind nem fájnak de egyre jobban durvulnak el szituációk mert amikor én vissza adom (mindig ez megy ad- vissza adom) akkor egyből mérges lesz és elkezd kiabalni, vagy hasonló dolgok.

Viszont rengetegszer elmondtam, hogy erről szokjon le azt is mondtam, hogy erzelmileg nagyon rosszul esik.

Nem igazan erdekli, folytatja tovább.

Viszont bennem akkora feszultseg van, hogy a múltkor már foldhoz vagtam a taviranyitot és belülről ugy erzem fel tudna robbanni az egesz testem. Egyre inkabb agresszivabb vagyok, mindig is egy nyugodt ember voltam es a párom erre mindig azt mondja hogy ez bennem lapul es most felszinre tor ki is vagyok...

Butasagnak tartom és megmondtam neki, hogy ezt hozza ki belőlem.

Szerintetek erre van megoldás? Azon kívül, hogy szét megyünk.


2021. júl. 11. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Provokál és te megalázónak érzed a helyzetet, ezért támadsz vissza agresszívebben. Ülj le vele komolyan beszélni, hogy hagyja abba, mert neked rosszul esik és ha őt ez továbbra sem érdekli, akkor hagyd ott a pitsába.
2021. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz szakítani. Értelmes ember látja hogy rohadtul nem passzoltok.
2021. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen már nincs miről beszélni. Ő provokál, te ideges leszel, passzív-agresszív reakció. Most érdemes elhagyni, amíg nem fajul el jobban, ez a te érdeked. Ne sajnáld az ilyen embert, nem fog változni.
2021. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj. Én is emiatt lettem rigolyás. Nagyon csikis vagyok, gyűlölöm, ha csikiznek. Az elejétől kezdve folyamatosan azzal szórakozott, hogy bökdöste az oldalamat, meg olyan helyeken, ahol csikis vagyok. Hiába kértem, hogy ne, mert utálom ezt, ugyanúgy csinálta. Már odáig fajult, hogy ha már csak nyúlt felém, vagy közeledett a lakásban, már kerültem ki, csak hozzám ne érjen. És olyan helyeken is csikis lettem, ahol előtte nem voltam. Aztán persze csodálkozott meg én vagyok szerinte idegbeteg. Ha valaki valamit nem szeret, akkor azt nem csinálom. Ilyen egyszerű.
2021. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Hagyjuk már ezt a hülyeséget hogy megbeszélniiii.. Aki normális, nem csinál ilyet.
2021. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idióta. Ha nem ért a türelmes szóból, dobd. Ez már nem játék.
2021. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A párod hülye, ez nem incselkedés. Világosan elmondtad, hogy hagyja abba, mégsem teszi, azért mert tetszik neki, hogy téged zavar. Ő az agressszív, nem te!

Felesleges húzni az időt, akár eljutni odáig, hogy ez adok-kapokká fajuljon. Ha nem érti, hogy ne csinálja nem tudsz mit csinálni, a hiba az ő készülékében van.

2021. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan ez a helyzet. Nála ez ilyen trollkodás, élvezi hogy ideges leszek. Viszont ő bírja a "kapok" részét is. (én vagyok a nő) Amikor piszkál és felmegy agyvizem kap pofont, csikit, boxolást stb. Ő szereti az ilyen "verekedős" játékot, de nem teljes erővel és nem valódi indulatból. Nálad az a gáz hogy zavarja ha visszaadod, pedig anélkül ez csak egyoldalú bántalmazás.
2021. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8: marha érett lehet a te párod is, ha azt élvezi, hogy ideges vagy.... Szánalom.
2021. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 8-as vajon miért lett lepontozva?
2021. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!