Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden kapcsolat alapja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolat alapja a szex vagy ez nem igaz?

Figyelt kérdés

Sok kérdésnél olvastam már és privátban is győzködtek rólla hogy az érzelmek és a szerelem fontosabbak a szexnél,én meg pont forditva gondolom.


A kérdést ez alapján irtam ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


2022. márc. 28. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nagyon személység függő.

Én például nem tudok úgy szexuális kapcsolatot kialakítani valakivel, hogy nincsenek felé érzelmeim. Itt nem konkrét szerelemre gondolok, de azért kell az, hogy valamennyire ismerjük egymást és vonzódjunk a másikhoz. Tehát számomra sokkal fontosabbak az érzelmek.

Nem lehet ezt a témát egységesen mindenkire kivetíteni, hiszen mások vagyunk, neked az a fontosabb, ami nekem kevésbé fontos.

De abban maximálisan egyetértek veled, hogy a szex nagyon fontos dolog egy kapcsolatban, de nekem nem fontosabbak az érzelmeknél

2022. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem igaz, az egészséges párkapcsolatnak viszont fontos része a szex.
2022. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezeknek egyensúlyban kell lennie, egyik sem működik a másik nélkül.
2022. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Része.

Lehet kapcsolatod szex nélkül is és lehet szexed kapcsolat nélkül is.

2022. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem a szex fontos, hanem hogy a szexhez való hozzáállása egyezzen a párnak.
2022. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!