Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet fiú lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

helló. van egy lány barátom akivel nagyon jól elvagyunk. kb. mindent megtudunk egymással beszélni. egy hullámhosszon vagyunk nagyon.

neki van barátja, de néha azt érzem, hogy többet érez irántam. de lehet csak én gondolom így és tényleg barátok maradunk mindig.


2022. márc. 29. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem létezik. Szerintem. De én pasi vagyok, és egyénfüggő, hallottam olyat más férfiaktól, hogy szerintük létezik. Az én életemben nem tapasztaltam ilyet, mindig volt ott valami több egyik vagy másik oldalról:)
2022. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tehát ha továbbra is ennyire nyíltan beszélünk egymással lehet, hogy szerelmes lesz belém? vagy én belé?
2022. márc. 29. 11:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ezt ti tudjátok. Azt írtad, hogy "mindent megtudunk egymással beszélni", akkor megkérdezheted, hogy konkrétan mit érez irántad? Jobb, mint találgatni:) Lehet, hogy csak beleképzelted, és tényleg csak barátnak tart.
2022. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne létezhetne? De: abban fel sem merül, hogy valaki többet érezne. Nekem is van ilyen fiú barátom, szó szerint pelenkás korunk óta ismerjük egymást (a szüleink jó barátok, minden héten együtt voltunk, együtt ment a 2 család nyaralni stb) együtt nőttünk fel szinte, 2 héttel idősebb, mint én. Soha nem merült fel, hogy nem csak barátok vagyunk, úgy nézünk egymásra inkább mint a testvérek, nem férfiként és nőként. Szóval létezik, de abban semmi olyan utalás nincs, mintha... Mint egy azonos nemű baráttal, annyi van.
2022. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de ha van párja akkor csak nem érez irántam semmit. meg nem venné ki magát egy kicsit hülyén így a dolog?
2022. márc. 29. 11:32
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem nez ki jol a pasi, letezik.



37F incel

2022. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy kínos lesz megkérdezni, de jobb, mint itt agyalni. Mi innen nem fogjuk tudni megmondani, hogy mit érez:) Viszont sztem te is örülnél neki, ha többet érezne:) Ennyit a fiú lány barátságokról.
2022. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem több fiú barátom is van és egyik sem “ronda”. Csupán jobban megtalálom a hangot a pasikkal.
2022. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Csak a nok amitjak magukat azzal hogy van ilyen
2022. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sokkszor voltam így, hogy jóbarátok voltunk egy nővel, igaz ott egyedülálló volt, de mikor bepasizott, akkor másnap már magasról le voltam ejtve, pedig előtte napi szinten sokat beszélgettünk. Persze az ember nem azt várja, hogy ilyenkor is ugyanúgy legyen minden mint régen, de az durva, hogy egyből minden kapcsolatot megszakít az emberrel, miközben előtte még azt hangoztatta, hogy ez egy életreszóló barátság. Ezek után szerintem nemigazán létezik férfi-nő közti barátság, mert csak leleki szemetesnek kell a pasi, még ha esetleg van szex is, mert ilyen is volt.


Most is egy volt kolléganőmmel szoktam időnként beszélgetni, de ott is csak szerintem ezért beszélünk, mert szar a kapcsolata. Én mondjuk örülnék ha több lenne, de sajnos megmondta, hogy csak barátok, így ha le is cseréli, elmondása szerint a nyaralásuk után, akkor sem léphetek a pasija helyébe.

2022. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!