Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra jutottam, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra jutottam, hogy nem létezhet férfi-nő között igaz barátság. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy én nem hiszek a férfi-nő barátságban. Ti hogy vagytok ezzel?

Ha végiggondolom, sok fiú barátom van, közeli 3-4. Jelenleg nincs senkim. Ha belegondolok, bármelyikük is hívna el randizni, azzal a felkiáltással, hogy tetszek nekik, mindegyikkel elmennék - próba szerencse. Hiszen szimpatikusak, közel állnak hozzám.

Mi a véleményetek?


N 23


2015. máj. 23. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"Mivel ma fáztam, nincs globális felmelegedés. És mivel épp zabálok, a világban senki sem éhezik."
2015. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az is barátság amit te mondasz, elvégre attól hogy valaki tetszik, bírod, vagy kedveled ilyesmi esetleg vonzódsz hozzá, nem jelenti azt, hogy ne lehetne a barátod. Nincs az sehol leírva, hogy csak olyan ember lehet a barátunk akihez nem vonzódunk.
2015. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
A véleményem nem fontos, az abszolút igazság viszont az, hogy tévedsz.
2015. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Hát... attól még mert Te így vagy vele más nem biztos
2015. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van lány barátom. Jó vele beszélgetni, eljárunk együtt ide-oda, segítünk egymásnak ha kell stb. De mint nő...bottal se piszkálnám, brrrr...de attólmég a barátom. :D
2015. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Ja meg most te ki vagy éhezve így minden pasiban csak egy f.aszt látsz!:D
2015. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Az igazi, közeli, mély barátságban én sem hiszek. Vagy egyik, vagy másik többet szeretne.

Ez tapasztalat... Bár sokan állítják hogy igenis létezik, hát nekem még nem sikerült... Max kapcsolat után lettünk elég jóba.

30N

2015. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
a legjobb barátom 17 éves korom óta ismerem. Lezongoráztuk anno a szerelmes részt. Tök jó, hogy végül nem jöttünk össze soha, hisz akkor nem biztos, h közel húsz éve lennénk barátok. Ő ismer, mellettem áll bmiben, ahogy én is, de mi már csak az embert látjuk a másikban; nem a nöt/férfit.
2015. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
*nőt
2015. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

De most aki nem hisz a férfi-nő barátságban, akkor az azt feltételezi, hogy minden nő fel tud izgulni minden pasira, és minden pasi is minden nőre? Vagyis legalább azt tudja, hogy ő tuti felizgulna rá egy idő után.

Vag eleve mindig csak olyannal barátkozik, aki vonzó is számára.

2015. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!