Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész életemben mentálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben mentálisan beteg gyönyörű jégcsapkirálynőkhöz vonzódhattam?

Figyelt kérdés
Vagy mi ez? Nos volt pár nagy szerelmem. Ez mindig egyoldalú volt, egy kivétellel többnyire csak plátói szerelem volt. Viszont ezek a nők azóta, 4 darab, majdnem mind 40 már, és se gyerekük se kapcsolatuk, és csak dolgoznak. Nekem ez is tetszett meg bennük, hogy kicsit mások, de én is az vagyok, és nem kellett volna a különlegeseknek egymásra találniuk? Én is 40 leszek, és se gyerekem se barátnőm. Az igaziak meg ezek a lányok voltak. Hogy van ez?
2022. márc. 29. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
IgenNemTalán Szívesen
2022. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pontosíthatnád a kérdést. Vagy ha csak le akartad írni akkor ok :D
2022. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát filozófikus kérdés lett igaz, de a kérdés a sorok közt van. Mi az élet értelme, vagy hogy vannak a hasonló szituációk, vagy mit kéne tennem? Szerettem volna velük régen egy közös vállalkozást is, valami családi dolgot, erre most ha belegondolok az elmúlt 10 évem szerelmi bánat volt, amiben az egészségem is tönkrement. Így már olyan nőket se tudnék meghódítani, akik tetszenek. Mit kéne tennem? Egyedül élni, vagy felkeresni a múltból az egyiket, akik nem mellesleg csúnyán is viselkedtek?
2022. márc. 29. 23:38
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Fejezet lezár, új fejezet nyit.
2022. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy ilyen lányhoz vonzódom. :D
2022. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

"volt pár nagy szerelmem. Ez mindig egyoldalú volt"


Ilyen NINCS!

Ez nem volt szerelem, nem is lehetett az. Felejtsd el.


Szociális zavarod van, pont mint ezen nők egy részének. Ne várj tőlük semmit. Nem képesek érezni felnőtt módon, vagy ha mégis , akkor nem képesek kifejezni.


Pszichológus képes segiteni

2022. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6! Engem érdekelne, mi alapján írod ilyen határozottan, hogy NINCS? Nem lehet, hogy csak szerinted nincs? Nekem volt már viszonzatlan szerelemben részem.(Vagy inkább viszonzatlannak hitt.) Nos, olyankor az embert szeretem. A külső és belső tulajdonságainak összességét.(Nyilván belsőből csak, amit ismerek), nem a felém irányuló pillanatnyi érzéseit, hanem az embert, amilyen ő. Nem vagyok annyira nárcisztikus, hogy azt gondolnám az határozza meg az ember értéket, hogy irántam mit érez. Ő tőlem függetlenül értékes. Én azt szeretem benne, nem magamat. Miért lenne ez szociális zavar?
2022. márc. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
#7 nem 6 vagyok. és tőlem lehet szerelemnek nevezni egy oldalú dolgot is. viszont szerintem is más kategória amikor két oldalú. és ráadásul valódi intimitás és közelség van.
2022. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8! Azt senki nem vitatja, hogy más. #6 a létezését vitatta, illetve valami mentális problémának állítja be. Ezeknek az okai érdekelnének, azért kérdeztem.

#7

2022. márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Ne keresd fel őket, ha tìz ève nem kellettèl nekik, akkor most pláne nem fogsz, ugyanis 10X hülyèbb ès rondább lettèl azóta.
2022. márc. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!