Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak parkapcsolatban ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak parkapcsolatban ti mennyit fizettek? A noi partner mennyit fizet?

Figyelt kérdés

Nalunk az a helyzet,hogy a parom az en lakasomban el,rezsit nem kell fizetnem,mert szuleim ezzel tamogatnak anyagilag engem.Ez altal a baratomnak sem kell rezsit se fizetnie. Azelott o 150-160ert lakott albiban rezsivel.

En havonta 2x bevasarolok 30-35ert alkalmankent a hazba.Ezenkivul a pipere dolgok,mint fogkrem ,tusfurdo stb mindent en veszek ,ha elfogy.Valamint ezenkivul is neha pl heti1x veszek kenyeret,tejet alap cuccokat kb 4-5e.


A baratom sosem vasarol be ,viszont ha ket hetente elmegyunk moziba vagy sutizni o fizet vagy barmilyen programra.De ennyi programunk van osszesen vagy mozi vagy suti vagy pizza.

O maganak szinte mindennap rendel kajat kb 5x a heten mekibol,burger,gyros,pizzazo ioyenkor altalban nekem is rendel aprosagot pl egy krumplit vagy egy salatat ezek a tetelek kb 1000ft legdurvabb esetben 1500ft.

Na aztan elekzdett velem veszekdni ,hogy ram megy el az osszes penze,mert honap vegere o kb mindig nullan vagy minuszban van. Mivel o fizet a havi 2 db programon nekem is ezert nincs penze!!

Logiksuan elmondtam neki,hogy szerintem belefer hogy ingyen itt elsz az,hogy progarmon ami alig van fizetsz,de ha ennyire idegesiti kifizetem a reszem…

En utana szamoltam ha minden egyes nap rendelne nekem 1000ftert kajat ami nincs is ogy akkor is max havi 30e koltott ram. O sosem tart nagybevsasarlast sem…

Masoknal ez,hogy mukodik??


2022. márc. 31. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy ingyenélő here. Hajítsd ki mielőbb.
2022. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Mi albiban vagyunk. Közös a bérleti díj, meg a regie is. Ezen kívűl semmit nem tartunk számon. Van amikor én fizetek vásárlásnál, van amikor ő. Ez mindennel így van. A nagyobb kiadásokat megfelezzük, attól függően ki milyen anyagi helyzetben van éppen. Sok esetben szeretek én fizetni ha éppen úgy van, mert a páromnak többet kell költenie fodrászra, sminkre, ruhára 😏, illatszerekre, meg mindenféle kenceficére. Nekem elég egy borotvahab, dezodor, parfüm. Tusfürdőből az övét használom.😂

Sose csináltunk ebből gondot.

2022. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk felezzük az albérleti díjat+ rezsit.

Minden kiadást tételesen vezetünk. Így lehet spórolni és tudjuk, hogy mi mire megy el. Igyekszünk tartani itt is a felezett állapotot negyedév logikában.


Mindketten controlling területen dolgozunk :D Így természetes, hogy itt is adatbázist hoztunk létre.


Nem titok egymás előtt az anyagi helyzetünk, így tudunk tervezni a nagy kiadásokkal.


Amúgy szerintem baromi sokba kerül a nagybevásárlásod, hiszen kettötöknek nem elég egy hónapra. Már mint ha kétszer mész 30-35 eFt-ért, és párod még mellette rendel akkor rengeteg elmegy egy hónapban.


Sosem rendelünk, mindig főzünk és 80 eFt-ból kijövünk egy hónapban étkezést tekintve (reggeli, ebéd, vacsora) a fővárosban. Tény, hogy egyszerű alacsony költségvetésű ételeket készítek

2022. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik hónapban egyikünk intézi a bevásárlást, míg a másik fizeti az albérletet+ rezsit. Következő hónapban csere.


Jól működik, nincs összeveszés

2022. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Dobd mi minél előbb.

Muszáj lesz, hiába szereted...

2022. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Még ő veszekedett veled a pénzen? Fordítva érthetőbb lett volna. Nagyrészt te tartod el. Hogyan fogyhat el most a pénze, ha korábban ki tudta fizetni az albérletet + a rezsit?

Önző, de ostoba is, mert ha csöndben maradt volna, az idők végezetéig eltartottad volna. :-)))

2022. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, èn nem azt mondtam volna, hogyha ekkora gond, akkor kifizetem, hanem hogyha ekkora gond, hogy ne csak salátát, hanem egy komplett étkezésre valót rendeljen neked is, és minden második héten ő vásároljon be, akkor ki lehet takarodni a lakásodból.

Az meg, hogy még ő veszekszik ingyenèlőként, megér egy szakítást.

Volt ilyen exem. Behajtottam rajta utólag minden ft-ot, miután kihajítottam a lakásból.

Feltételezem, férfiként többet is eszik, mint te, de nem ezzel arányosan vásárol.

2022. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"elég egy borotvahab, dezodor, parfüm. Tusfürdőből az övét használom.😂"

Jézusom.

Nálatok hímeknél még mindig menő nem adni magatokra?

2022. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

8-as, mi a problémád ezzel?

Hogy nem jár kozmetikushoz gyantázásra és nem sminkeli magát?

2022. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

#8 őszintén kíváncsi lennék ez alatt mit értesz pontosan?


Számtalanszor megkaptam már, hogy milyen igényes vagyok, mindig jó illatom van, és hogy kevés férfi van aki ennyire ad magára.

2022. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!