Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férifiakat megvető nők, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férifiakat megvető nők, és az incelek közt az a különbség, hogy míg előbbiek teljesen elhatárolódnak a férfiaktól, addig az incelek, bár gyűlölik a nőket, de szexelnének velük?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De minek szexelni olyannal, akit gyűlölsz?
2022. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
49%
Nem. Ugyanaz a hülyeség máshogy csomagolva. Sajnos. :(((
2022. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


Nekem úgy jön le, hogy az incelek vágynak a nőkre. Pont azért frusztráltak, mert nem tudnak szexelni.

2022. márc. 31. 18:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3


De ott a prosti mint lehetőség, ha csak a szex a cél..

2022. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Kérdező: Hallottam olyat mindkét oldalról, hogy "Nézzük a férfiakat/nőket levegőnek, kerüljük őket, mint a leprást! Ez fáj nekik a legjobban/Így lehet a kis egójukat letörni!" Ez nekem leginkább fel nem dolgozott frusztrációkból ered - nem feltétlenül a szexhez van köze.
2022. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig fején találtad a szöget! Az oka a két nem biológiájában keresendő. A férfi mindig elélvez a szex végén, azonban a nőknél nem működik ilyen könnyen, szóval ezért nem függnek annyira a szextől, mert jó partner kell hozzá, míg az incelke bárhova képes üríteni.
2022. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes gondolatmenet.

Én nem feltétlenül tudok azonosulni a kijelentésekkel, ugyanis több nőre mondják, hogy férfigyűlölő itt, mint ahány tényleg az.

Nagyon druva, de múltkor vitatkoztam itt egy magát incelnek vallóval, hogy szerinte oké ha a férfi ittasan megerőszakol egy nőt. És az nem erőszak, mert önkivüli állapotban volt. Erre megpróbáltam bevédeni a nőket és azt mondtani, hogy ez ígyis-úgyis erőszak. El lettem hordva férfigyűlölőnek.

Én magamat nem tartom annak.

Ellenben aki nők jogának csorbításáról beszél, azt én nőgyűlölőnek vallom.

Náluk határozottan érződik, hogy néha nem is szeretetet akarnak, csak egy trófeát akit meghághatnak.


Őszintén szólva, egy ismerősöm van aki férfigyűlölő - az apja miatt. Ő tuti, hogy nem szexelne férfival.

2022. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam olyan nőt, aki megveti úgy en block az egész férfinemet, ellentétben az incelekkel.

Sőt, férfigyűlölő nővel sem találkoztam, csak olyannal, akinek bizonyos egyedekkel van baja. Ellenben az incelek itt csak általánosítani tudnak, gyűlölnek mindenkit. Nőket és a férfiakat is.

2022. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon jól írtad.
2022. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfigyűlölő nők ártalmatlanok, az incelmozgalom viszont már az amerikai titkosszolgálat szerint is a terrorizmus egyik legújabb fajtája.

Ezen felül az inceleknél még csak nyomós indok sincs arra, hogy miért utálják az ellenkező nemet. Az, hogy nem jutnak szexhez, nem egy nyomós indok, mert ez senkinek nem jár alanyi jogon, a visszautasítások az élet velejárói. Viszont a férfigyűlölő nők gyakran szexuális zaklatás, nemi erőszak áldozatai, mentális/fizikális bántalmázást szenvedtek el férfi(ak) által, ennek következtében a férfigyűlölet olyan, mint a ptsd náluk. Ők inkább elkerülik a férfiakat, az incelek meg arról fantáziálnak, hogy hogyan erőszakolnának meg nőket ha tehetnék. Szóval nem mondanám, hogy a kettő egy és ugyanaz.

2022. ápr. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!