Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette ezt (ageism)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette ezt (ageism)?

Figyelt kérdés

Egy férfi 25 éves kor alatt "éretlen t*knyos kisgyerek", 30 felett vén m*rha.


Egy nő 16-60-ig vonzó, nagybetűs NŐ, HÖLGY.


Miért ennyire más a megítélés?


2022. márc. 31. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

30 feletti férfi csak a tinik es huszasoknak vén marha.

Ha azt nézzuk en amikor 15 voltam apám kb 35 körüli volt. Szoval a 30 as korosztály nekem inkább apám korosztálya volt mindaddig mig 30 as nem leszek.

2022. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Huazonévesen se vonzódtam a 30 as naaagy fergiakhoz mint apaaa.
2022. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, akinek nincs barátja, hobbija, normális szociális környezete, az nekiáll idióta elméleteket gyártani és ezeken kattogni.
2022. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre.
2022. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nincs így.


29/F

2022. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én itt mindig azt olvasom, hogy a nőknek 25 felett már "lefőtt a kávé".
2022. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább fordítva van a megítélés. Itt egyesek szerint a 30 éves nő öreg, de ők még 60 éves vén trottyként is fiatalok.


Illetve ki mondja? Egy 35 éves nőnek a 25 alatti fiú kölyök, egy 20 éves lánynak a 30 feletti férfi "vén marha".

2022. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 24 voltam amikor egy 31 éves nő majdnem az arcomra ült. Felhívott keringőre, csak nem éltem vele, mert bátortalan voltam. Pedig jóval fiatalabbnak néztem ki a koromnál és ez most sem változott 33 éves fejjel. 25nek néznek általában. Meglepődnek, amikor elárulom a koromat. :)
2022. ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, én sokkal inkább azt vettem észre, hogy már egy 25 éves fiatal nőt is azzal próbálnak lehúzni és megszégyeníteni, hogy öregszik...


Egy nőnek mintha a mai napig tilos lenne megöregedni, mert el van mondva minden szeretetre nem méltó büdös szarnak, akit könnyű szerrel kidobnak egy házasságban egy fiatalabbért.


Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy belőlük él a szépségipar és a plasztikai sebészet...



Mondjuk abban igazat adok, hogy az ageism a férfiakat jellemzi jobban. Patkány módon tudnak lovagolni nem létező (1-2 év) korkülönbségen is. Néha falnak megyek, hogy ezt a delikvens komolyan gondolja vagy csak ironizál. Sajnos általában halálkomolyan gondolják.

2022. ápr. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

30 felett egy férfi vénember...

Haver, te melyik galaxisban élsz? Kitől hallottad ezt? Szoktál találkozi harmincas férfiakkal? Láttál már egyet is?


Annyi kérdésem van...

2022. ápr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!