Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy beszélgettél itt az oldalon, vagy másik felületen és a párod észrevette? Mit szólt hozzá?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 17:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Én beszélgettem már több pasival is itt és eszembe se jutott, hogy azért mert kapcsolatban vagyok, nem lehet beszélni ellenkező nemű emberrel. Az előbb egy kérdésnél az volt a probléma hogy a pasinak a facen az új munkahelyéről lett nő ismerőse. 🤦‍♀️ Én gondolom rosszul, hogy életteret kell adni a társunknak?
2020. nov. 6. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Naaaaa, sok ember azért beszélget ellenkező neműekkel, mert még ha nem is vallja be, de otthon nincs minden rendben. A másik meg a szexuális izgalom.
2020. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt még hozzá akartam tenni hogy nem mindegy miről beszélgetnek.
2020. nov. 6. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én házas vagyok, és van egy nagyon kedves nő akivel beszélgetek. Ő is házas, én is. Ő sem akar elválni, én sem. Nincs okunk a válásra, mégis adunk egymásnak egy pozitív löketet, és nem a szexről beszélgetünk, hanem önmagunkról, hogy mit és hogyan látunk, hogyan éljük az életünket. Mindketten azonosan vélekedünk marginális kérdésekről. Én nagyon örülök hogy a véletlennek köszönhetően egymásra akadtunk, amikor rám írt egy kommentem miatt. Szóval van élet a szexuális témákon kívül is! :)
2020. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4# ilyen nekem is volt,egészen addig míg a felesége észre nem vette 😔 szexről mi sem beszélgettünk. Most annyira hiányzik, pedig már hetek teltek el azóta.

Ezért született ez a kérdés.

2020. nov. 6. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez cumi! Én azt vallom, hogy egy személyben nagyon ritkán lehet megtalálni azt a "csomagot", amit szeretnél. Ez meg azért szívás, mert akkor úgy kell élned életed végéig, hogy hiányérzeted lesz végig. Az én házasságom is hiányos, valószínűleg én sem fedek le minden területet. Én pl sosem tiltanám meg a feleségemnek, hogy nem élje ki a hiányait, ami nem biztos hogy a szex. A lényeg a titok. Nyugodtan lehetnek titkai, a lényeg hogy jól érezze magát, és a házasságunk szentsége megmaradjon. Ezt sokan úgy sem értik, de nem is baj. Én nem akarok válni, ő sem. Nincs olyan probléma, ez a lényeg.
2020. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Más felületen, olyannal beszélgettem, akivel gyerekkorunk óta ismertük egymást, sokszor aludtunk egy szobában, de sose tekintettünk egymásra másképpen, mint barát. Féltékenység lett a vége.
2020. nov. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!