Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen jött veszekedéses-sza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen jött veszekedéses-szakítást, tiltást, később megbeszélik nyugodtan?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni a tapasztalataitokat.

Akinél közösen megegyezve, nyugalmasan telt a szakítás, megbeszéltétek, hogy ez a legjobb döntés és nem tartjátok a kapcsolatot, az gondolom így is volt. Mi van akkor, amikor derült égből villámcsapásként jött, veszekedésbe megy, letiltás, és olyan hirtelen le is lett rendezve? Jelen esetben én szakítottam, nem laktunk együtt, semmit nem kellett lerendezni, így viszonylag 5 perc volt az egész de nekem ez nagyon gyorsnak tűnik, emiatt nem hiteles. Ez csak valami beképzelés szerintetek, vagy mi játszódik le az emberben? Nem nagyon tudtam megbeszélni vele, miért történt mindez, holott általában ez sikerült még korábban amikor összevesztünk és lecsillapodott mindenki. Ez meg most olyan hirtelen jött, hirtelen ment és úgy érzem nincs lezárva. Keresni nem fogom, csak a tapasztalások érdekelnek.


2022. ápr. 2. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresni nem fogod, mégis mit akarsz? Tenni is kell a dolgokért.
2022. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig te szakítottál, ha akarsz még valamit, neked kell keresned.
2022. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk hányszor van ilyen viharos veszekedéseknél hogy tiltás torlés aztan pár ora mulva meg megy az, hogy hol vagy?
2022. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ez volt, nem beszéltünk többé, és esetünkben ez így is volt jól. A szakítás amúgy sem része a kapcsolati problémák megoldásának, az a kapcsolat lezárása.
2022. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem érdemes válaszokat várnod, mert nem fogsz korrekt lezárást és őszinteséget kapni, ha ez eddig sem történt meg.

Normális, felnőtt kapcsolatoknak nem ez a dinamikája. Jobban jársz, ha elengeded, hiszen látod, amilyen a vége, annyit is ért az egész... Ezeket mind tapasztalatból írom.

2022. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott hirtelen lerendezted és szakítottál, akkor mégis milyen magyarázatra szorul még a másik oldalról a dolog?

Ha engem kidobnak, elmegyek, nem magyarázkodok.

2022. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek az ötössel, nem is lenne jobb a helyzet, nem véletlen szakítottam.
2022. ápr. 2. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen után nincs miről beszélni. Örülnék, hogy megszabadultam tőle.
2022. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!