Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért nem értik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek miért nem értik meg, ha valakinek párja van? Ha elmondom többször is, hogy párom van és nem szeretnék találkozni... miért próbálkoznak mindezek ellenére is?

Figyelt kérdés
Munkatárs és sok más ember... szépen elmondom, hogy NEM MEGYEK KI VELE, mert nekem sem esne jól ha a párom más nőkkel "kávézgatna", úgy is eltelik egy nap és kezdik előlről... és ha előveszem a bunkó énemet, akkor én vagyok a rossz..
2022. ápr. 4. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a bunkó énedet kell elővenni (lehet ennél is jobban), aztán majd rá unnak..ha kedvesen viselkedsz, még hajlandóak azt hinni hogy csak kéreted magad. A véleményükkel meg nem kell törődnöd.
2022. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem lehet hogy kedves és vagy közvetlen vagy velük?

Mert ezt félre érthetik és ha nemet mondtál a viselkedésed miatt azt hihetik van nálad esélyük.

2022. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Biztos nem csak kavézni akarnak?

Bocs de ha egy férfi kollégám kihív kávézni nem az jut eszembe hogy fel akar szedni hanem hogy ő is kávé mániás és én is és kell kávé hogy haladjunk. 😃 Kiröhögne ha holnap azt mondanám neki hogy bocs de van párom nem megyek ki kávézni mától csak csajokkal 😉

2022. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz velük találkozni, akkor nem akarsz. Nem kell indokolni azzal, hogy párod van.


Csak kíváncsiságból, már többször olvastam itt a gyk-án, hogy úgy fogalmaznak, hogy "kimenni" valakivel és "kihív". Ezt az ország melyik részén szokás így mondani?

2022. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Dunántúli vagyok, és ezen belül 40 év alatt mindegyik megyében éltem már kicsit sokat, ill. Budapesten is. :)
2022. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

6 vagyok, pontosítok : csak 5 megyében. Rokonaim is sok megyében vannak elszórva. Fosulin az ország minden részéből ragadt ránk pár jellegzetesseg.


Mi vagy te, nyelvész? :)

2022. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Én sem értem, miért jelentene a munkahelyen kávézás flörtölést. Nálunk is, férjeméknél is teljesen normális dolog, hogy 5-10 percet beszélünk csapatosan kávé közben.

Nyilván ha munkaidő után hív el, akkor küldd el a francba, akár bunkón is. De szimplán normális munkahelyi viszonyt ápolni kifejezetten hasznos.

2022. ápr. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a dolog, velem nagyon sokszor előfordult. A férjem kollégái, "barátai" is próbálkoztak nálam. Az emberek nem változnak.

N

2022. ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én ezt a kihív, kimegy...kifejezéseket, annak tudom be, hogy kertes házban lakik aki ezeket használja.
2022. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Laylah ***** válasza:
100%

Munkahelyen, egy épületben dolgozik, ha pl. ebédidőben elhagyják az épületet akár egy kávé erejéig, akkor kimennek onnan. Ha egy helyiségben dolgoznak és a kávét másik helyiségben tudják beszerezni, akkor szintén kimennek érte (a munkavégzés szobájából). Nem olyan bonyolult ez.

Kérdező, vannak esetek, amikor csak a bunkóság és az ignorancia válik be. Értelmes ember megérti, hogy a nem az nem, aki nem ér fel ennyit ésszel, azért meg nem kár.

2022. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!