Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki semennyire sem kitartó, akkor az azt jelenti, hogy nem érdekled eléggé? Nálatok szokták többször próbálkozni?

Figyelt kérdés

Ha valaki egyszer szépen, kulturáltan visszautasít egy randit vagy ilyesmit, annál fogtok újra próbálkozni valahogy még vagy feladjátok attól függetlenül, hogy mennyire érdekel titeket az illető?


Az én fejemben az van, hogy ha valaki nagyon szeretne, az tesz még egy kört. Tudom, hogy senki sem szeret hülyét csinálni magából, de számomra imponál az, ha valaki nem adja fel rögtön az első visszautasítás után, főleg, mert igazából nem lehet tudni, hogy mi miatt mondta vissza a másik. Például ha épp kapcsolatban vagy, nyílván nem mész mással randizni, de tegyük fel fél év múlva szingliként újra a találkoztok, akkor már nem mutat érdeklődést mert egyszer vissza lett utasítva.

Vagy ha nem is egyértelműen randira hív, de mondjuk neked pont nem jó, mert aznapra van valami fontos dolgod, amit közölsz is, de azt hiszi, így akarod lerázni és nem is próbálkozik utána. Szóval az ilyen helyzetekre gondolok.


Lehetséges, hogy ez rossz hozzáállás és talán a romantikus filmek hatása is, de szerintem imponáló az, ha valaki nem futamodik meg első nekifutásra és elég kiábrándító, ha valaki hamar feladja.


Elnézést, az ilyen hasonlatokra érzékenyektől, de ha arra gondolok, hogy amikor bemész a boltba egy konkrét dologért, de nincs, akkor ha nagyon akarod azt a dolgot, akkor nem veszel helyette mást, hanem inkább elmész egy messzebb lévő boltba mert neked csak az kell.


Vagy az is lehet, hogy csak velem történnek ilyenek, hogy nincs kitartó próbálkozó?

Nyílván nem zaklatásra gondolok, azt senki nem szeretné, csak egy olyan valakire, aki nem adja fel elsőre és nem túl büszke megkérdezni másodszorra is. Nem azt mondom, hogy hetekig kell ostromolni, de a 2-3 próbálkozás is sok?


Ti hogy vagytok ezzel?



2021. máj. 31. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"főleg, mert igazából nem lehet tudni, hogy mi miatt mondta vissza a másik."

Márpedig pontosan meg lehet indokolni, hogy miért nem. "Sajnálom, de aznap zongora órám van", vagy "Sajnos délutános vagyok pénteken". Ilyen esetben persze adok második esélyt.

Indoklás nélküli elutasításnál nem kapsz másodikat. Megbocsájts, de nem fogok teperni érted, ha látszólag nem vagy érdekelt.

"Például ha épp kapcsolatban vagy, nyílván nem mész mással randizni"

Ilyenkor szépen megírod, hogy kapcsolatban vagy és egyébként sem kéne játszani a sráccal.


Szóval: ha játszmázol és azért utasítasz el, nem kapsz több lehetőséget, ha nyomós indokkal, akkor megértő leszek.

2021. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy ha normális ember, akkor ért az első nemből is, nem erőlteti, nem próbálkozik, hanem tiszteletben tartja. Undorítónak tartom azt a fajta játszmázást, amiről írsz, nekem az az egyértelmű, hogy ha akarok tőle bármit de pl. aznap amikor hív pont dolgom van, akkor őszinte vagyok és megmondom neki, hogy Béla, aznap már van programom, mit szólnál inkább a csütörtökhöz? Tehát nem hajtom el csak egy nemmel és utána várom, hogy kaparjon, mint egy vérbeli seggfej, hanem én ajánlok másik időpontot.
2021. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszek semmiféle kört.Tudsz dönteni elsőre,nem?Gondolom nem olyan borzasztó nehéz ez,(nem egy végtagot kell visszavarrnod ,vagy ilyesmi)tekintve arra hogy az eg vilagon semmit sem kell tenned,mert ugye elvaras hogy minden a mi dolgunk . Nem fogok bohóckodni 2 szer nálad,mikor másnál is próbálkozhatok,aki nem az eszét játsza,meg tesztelgeti a másikat.
2021. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, ha nem próbálkoznak újra, ha a teljes ismerkedést utasítod el. Ha csak egy randira írod, hogy akkor nem jó, de amúgy benne lennél, akkor érdekes, ha ezután nem kérdezik újra.


Szerintem nem elvárható, hogy kitartóak legyenek alapjáraton, azért egy dupla visszautasítás senkinek sem esik jól. És valljuk be, legtöbbször nem azért utasítják vissza a fiúkat, mert nem érnek rá egy randira. Kevés az esélye, hogy ha újra írnak, akkor már hirtelen akar a nő ismerkedni. + Valószínűleg, ha visszautasítottál valakit, akkor próbálkozik másnál, nem te leszel az egyetlen, akit mindenáron meg akar hódítani még egy visszautasítás után is.


Ilyen esetben én inkább ajánlom, hogy keresd fel te az illetőt. Biztosan tetszel neki, ha egyszer már akart randizni. Érdekes gondolkozás, hogy inkább a férfitől várnád el, hogy egy visszautasítás után valahogy higgye azt, hogy lehet még esélye, ahelyett, hogy egyszerűen te lépnél. 23/l

2021. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg fusson utánad max a kaszás, és ezt nőként mondom. Ilyen nincs, hogy bolondítjuk a másikat, hogy lerázzuk, majd reménykedünk, hogy elhív megint, és majd akkor igent mondunk.
2021. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Röviden összefoglalom : nemet mondasz , de igazából igenre gondolsz és aztán esetleg mérgelődsz, hogy ezt nem találta ki , tehát így dobtad :D
2021. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetséges, hogy ez rossz hozzáállás és talán a romantikus filmek hatása is, de szerintem imponáló az, ha valaki nem futamodik meg első nekifutásra és elég kiábrándító, ha valaki hamar feladja."


Szerintem ez egy súlyosan mérgező gondolkodás, ami iszonyatosan veszélyes helyzeteket eredményezhet. Nő vagyok, és feministának tartom magam.

2021. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra pont, hogy az imponáló, ha tiszteletben tartja a döntésem. Persze, hogy ha valaki szimpatikus, de le kellene mondanom egy randimeghívást, akkor egyértelműen a tudtára adom, hogy nem a személye miatt teszem, és ha nem is én hívom el konkrétan másik időpontra, kimutatom az érdeklődésemet. Ha kapcsolatban vagyok, akkor egységesen úgy utasítok el bárkit, hogy őt magát nem minősítem, a kapcsolat tényét közlöm csak. Ebben az esetben nyilván így sem gyakori, hogy barátságban akarna maradni, tehát valószínűleg nem beszélünk, amikor már újra szabad vagyok. Ha egyébként szimpatikus volt, és szeretnék valamit, akkor felkeresem, és úgymond feladom neki a labdát, valahogy tudatom vele, hogy most már nincs meg az a körülmény, ami miatt elutasítottam.
2021. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bízom benne, hogy te valójában pasi vagy, csak nőnek adod ki magad, ők szoktak ilyen hülyeségeket írni.

Ha viszont tényleg vannak ilyen nők, akkor nagyon szomorú vagyok, mert végre kiderült, hogy a pasik miért nem értik azt a szót, hogy NEM. Nyilván már találkoztak egy hozzád hasonló futóbolonddal, azért szívunk mi, normális nők.

2021. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tul sok volt a romantikus film ja.
2021. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!