Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért nem értik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek miért nem értik meg, ha valakinek párja van? Ha elmondom többször is, hogy párom van és nem szeretnék találkozni... miért próbálkoznak mindezek ellenére is?

Figyelt kérdés
Munkatárs és sok más ember... szépen elmondom, hogy NEM MEGYEK KI VELE, mert nekem sem esne jól ha a párom más nőkkel "kávézgatna", úgy is eltelik egy nap és kezdik előlről... és ha előveszem a bunkó énemet, akkor én vagyok a rossz..
2022. ápr. 4. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nem vagyok nyelvész, csak érdekel :) Én pesti vagyok, vannak ismerősem Győrből, Fehérvérról, de még nem hallottam soha így ezt a kifejezést élő beszédben.
2022. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak kávézni akarnak, akkor mi értelme van erőltetni?

Másrészt ha nem érdekli a nem, és nyomatja, te meg erőteljesen visszaszólsz és megsértődik (ahogy írtad, te vagy a rossz), akkor az meg már a manipulációnak a része. Hogy bűntudatod legyen.

Ne legyen.

2022. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez az a szituáció, amikor leszólítasz egy csajt az utcán és elkezd rikácsolni, hogy “takarodj innen, te szatír, meg barátom van, hívom a rendőrséget, mit zaklatsz feljelentelek”, aztán csak azt akartad tőle megkérdezni, hogy hol van a buszmegálló…
2022. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Direkt rákerestem és az értelmező szótárban az első jelentése a kihív szónak ez. Fura, hogy sosem hallottad.
2022. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En azt mondanam, meg ha szandekban allna felrelepni akkor sem veled tennem, de amugy koszonom, hogy feltetelezed rolam, hogy barkivel barmit.
2022. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

:))

Egyszer is sziasztok. Másodszor meg köszönöm mindenki hozzászólását. Harmadszor: nem, nem munkaidőben szándékozott meghívni kávézni, és a kávés dolgot csak példának okáért hoztam fel. Ha nem kávézni hív, akkor vacsorázni és ha nem vacsozáni akkor filmet nézni hozzá és ha nem az jut éppen eszébe, akkor vásárolni vagy kocsikázni... és nem Ő az egyetlen ilyen ember. Nyilván vannak rajta kívül más munkatásaim is, és velük sokszor kávézom vagy eszem együtt, jól kijövünk pedig van házas férfi is közöttük.

2022. ápr. 5. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!