Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg a konditer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjátok meg a konditerembe járást párkapcsolatban? Mennyi az a mennyiség, ami felett már szóva tennétek a párotoknak, hogy sokat van távol edzeni?

Figyelt kérdés
Heti 3x1.5 óra még ok? Esetleg heti 4x1.5 óra?
2022. ápr. 5. 17:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Heti 3-4??? Ennyit csak a sportoló csajaim edzettek. "Átlag" ember minek?
2022. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 Mert nem mindenki tohonya, lusta átlagmagyar.
2022. ápr. 5. 17:52
 3/23 A kérdező kommentje:
Mármint itt nem az a kérdés, hogy mennyi óraszám felett lenne gyanús, hanem mennyi idő után lenne gond, hogy nem veletek tölti az időt.
2022. ápr. 5. 17:59
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Mi együtt járunk a kondiba. 🤷‍♀️
2022. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

3.-ra.


Nekem, tohonya, lusta, átlagmagyarként nem lenne gond, ha heti 7X 5 órát edz is, csak ne a közös időnkből tegye. Menjen amíg dolgozom, vagy éjszaka!

2022. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Heti 5*1,5 óra nekem még teljesen okés.
2022. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"Menjen amíg dolgozom, vagy éjszaka!"


Gondolom mindezt úgy, hogy a kis rabszolgádnak a wc idejét is hozzád igazítsa, nem? :)

2022. ápr. 5. 18:04
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Csak a fejlődés számít

!! Fiatalabb nem leszel, tehát a kondi inkább mint a barátnő!

2022. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Na ez nekem is fura. Mi dolgozunk teljes munkaidőben + utazás + házimunka + hobbi + közös időtöltés + család és barátok. Már így is túlzsúfolt és nincs se kutya, se macska, se gyerek.

Nem lennék elragadtatva ha a párom részmunkaidőben dolgozna, vagy rám hagyná a házimunkát vagy abbahagyna minden hobbit hogy gyúrhasson....

Nekem főleg a szingli ismerőseim járnak kondiba, meg akik pl. egyetemisták és még nem dolgoznak.

2022. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

7.-re.


Ha én nem motorom, nem a lőtéren vagyok, nem a barátnőmmel romantikázom, hanem hazamegyek a páromhoz, akkor elvárom, hogy ő is otthon legyen! Igen.


Volt több sportoló csajom, de náluk más volt a helyzet, mert ők ebből éltek.

2022. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!