Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az az idő, aminél már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az az idő, aminél már ciki, ha szex nélkül töltesz párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hetek? Hónapok? Mi volt nálad a leghosszabb idő?

2016. febr. 22. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap
2016. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha semmi különösebb oka nincs, pl betegség, akkor 1 hét már eléggé kérdésekre ad okot szerintem...
2016. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a leghosszabb 1 hónap.
2016. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az az idő, aminél már az egyik fél annak érzi. Ha mindkettőnek tökéletesen elég pl két havonta, akkor nekik az se ciki. Ha viszont két naponta csinálják akkor az. Egyén függő.
2016. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

1 hét nem múlhat el szex nélkül! (Általában heti 2-3 x van!

Ha véletlenül nagyon nem jön össze! De ez ritka, és nem gyakori! Ha így menne, mindig, akkor elgondolkodnék, hogy nem kell-e költöznöm, izgatóbb vidékre! :-)

F/60

2016. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
szerencsére a szex nem Batárok közt, hogy minden hétköznap 20:45-kor kell hogy kezdődjön!
2016. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Girgoy ***** válasza:
23%
Esküvő után.
2016. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Girgoy ***** válasza:
30%

Ja, bocs, lehet, hoyg félreértettem a kérdést. Azt hittem, elkezdtek randizni és mikor illik lefeküdni. Szerintem teljesen csak az a ciki, ha esküvő után sincs szex.


De ha a krédés arra vonatkozott, hogy olyan kapcsolatban áll be szünet, ahol már volt szex, arra szerintem nem olyan könnyű válaszolni, ember- és párfüggő. De ki előtt ciki? Ez csak kettőtökre tatozik. Ha hiányzik a szex, akkor csábítsd el a partneredet. Ennél jobbat úgyse tehetsz.

2016. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy ítt már írták nem ciki,ha egyébként megvan az összhang e téren is.Az a kellemetlen,mikor pl egyik fél sosem akarja,kifogásogat keres csak hogy ne kelljen.Ha még is beadja a derekát akkor nagy duzzogva csak az a lényeg,hogy túlessen rajta stb.
2016. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig a 3 hónap volt a leghosszabb idő, de egészségügyi okok miatt, szóval egyáltalán nem éreztük cikinek vagy gáznak. De ha nem lett volna akadálya...akkor azért a 3 hónap már kicsit ciki.
2016. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!