Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te elfogadhatónak tartanàd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elfogadhatónak tartanàd ezt a találkozás mennyiséget egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hétköznap szoktunk találkozni egy-két napon 1 órára kb munka után. Hétvégén valamelyikőnknél alszunk. Eddig azt mondta azért nem megyünk sehova mert nincs jó idő azért nem mozdulunk ki sehova. 2 hete játszotta ezt el először, hogy hétvégén se találkozunk, mert ő elvállat egy munkát a hosszú hétvégére (festőként dolgozik) és este kelett nekiállnia a munkának.

Egy hete egész hétvégén együtt voltunk semmi probléma nem volt.

Most ezen a hétvégén megint ő nem ért rá.

Pl tavaly tavasszal meg nyáron elég sok helyre mentünk együtt, télen annyira nem szoktunk de már azért jön a jó idő szóval nem értem...

Nekem egy séta vagy egy film nézés is elég lenne nem várom el hogy minden hétvégén költeni kelljen csak mert elmegyünk valahova.

Nem tudom hogy megcsal-e. De nagyon kezd ebből elegem lenni hogy kb nem akar velem lenni vagy nem tudom. Egyszer így viselkedik egyszer úgy.

Ha esetleg valaki kiakadna azon hogy miért nem megyek akkor a barátaimmal el valahova, “sajnos” az összes barátnőm össze-vissza megy hétvégén a párjával mindenhova, hétköznap szoktam csak találkozni velük.

Jeleztem hogy így elhanyagolva érzem magam hogy 2 hetente kitalál valamit. Egyszer ki is keltem magamból annyira hogy felhoztam a szakítás lehezőségét. Természetesen azt nem szeretne.

Otthon kell segítenie a ház körül a szüleinek és maszek melókat is szokott vállani, csak sajnos ez már a kapcsolat rovására megy.

Kocsival 10 percre lakunk egymástól, van autónk. Mind a ketten otthon élünk még a szüleinknél.



Ez normális?

Mit tegyek? 😕



2019. márc. 31. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Mivel nem vagyok beteges kapcsolatfüggő és van saját életem is, ezért elfogadhatónak tartom.
2019. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki csendesen, kedvesen, hogy te így nagyon elhanyagolva érzed magad és szeretnéd, ha ezen valtoztatna és kitalálna programokat. Ha a következő két hétben semmit sem tesz továbbra sem, akkor meg egyszerűen ne legyél többet elérhető, mondd neki, hogy mivel ő nem vitt el sehova, más terveid lettek. Ezek után vagy elkezd magától is teperni, vagy ha nem, akkor láthatod, hogy milyen jövő vár rátok es eldöntheted, hogy kell -e ez neked.
2019. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben és engem is eléggé zavart a dolog, mi emiatt szakítottunk is egyszer, aztán megbeszéltük a dolgokat és megpróbáltuk újra. Akkor jobban ment, de sajnos nekem kellett alkalmazkodnom minden alkalommal, ő hozzánk nagyon ritkán jött. Ugyanúgy mint nálatok otthon kellett besegíteni mindenbe, amikor elmentünk nyaralni végig a laptopot bújta és dolgoznia kellett, ez engem 2 év után kiidegelt. A vége fele az oldotta meg a problémát, hogy majdnem nála laktam (akkor már volt saját lakás), de ennek ellenére mégsem végződött jól a dolog. Próbálj meg talán valami kompromisszumosabb megoldást keresni a problémára és felvetni neki, pl hogy legalább minden 2. hétvégét töltsétek együtt, szervezze úgy a dolgokat.
2019. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nekem az ilyen nem fért bele.Vagy találkoztunk sokszor,vagy sehogy.Most jóval idősebb vagyok,másképp gondolkozok,most már jóval nagyobb térre van szükségem,a mostani állapotomba beleférne ez a felállás. N
2019. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi? Ez abszurd... hányszor szexeltek? Mi anno naponta, mert kb minden este együtt aludtunk, napközben mindenki csinálta a dolgát. Utána összeköltöztünk.
2019. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!