Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves lány vagyok és 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok és 32 éves munkatársammal kezdtem el ismerkedni,minden nap beszélünk,egész nap,munkában is. Szerintetek sok a 10 év korkülönbség? Koromhoz képest érett vagyok szerintem,engem nem zavar a korkülönbség, de anyáék szigorúak nagyon…

Figyelt kérdés
Anyáék szigorúak nagyon és nem örülnek neki. Szerintetek sok vagy nem?
2022. ápr. 5. 18:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
A mai világban már belefér e korkülönbség.
2022. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
#11 Már a tegnapelőtti világban is belefért. :)
2022. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Korodhoz képest érett vagy, de anyukád dirigál neked? XD
2022. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%
Nyugi Lilla, összeillesz a Ricsivel. Itt az a probléma, hogy anyukád is ugyanott dolgozik, mint ti és ez nem tetszik neki valószínű.
2022. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14-es: anyukam nem ott dolgozik….

15-os: nem,nem csak a szexre kellek neki,hiszen regota ismerem es regota probalkozott

2022. ápr. 5. 20:51
 16/18 anonim ***** válasza:
65%

Én most leszek 22, azt gondolom egy ember sokkal több mint az életkora. 10 év lehet sok persze, többnyire talán az is, de ez mindig a 2 emberen múlik.

Az viszont szerintem ciki vagy furcsa, hogy a szüleid megmondják kivel randizz/legyél kapcsolatban. Csak mert valaki 10 évvel idősebb..


Tudnod kéne önálló döntést hozni ebben, max nem jön össze.


Egyébként nem tudom mi ebben olyan durva, sok ilyen pár van. Nekem is udvarolt már 10+ évvel idősebb srác, más kérdés, hogy én csak haverként tekintek rá, de se anyámat se apámat nem érdekelte volna hogy 11-12 évvel idősebb. Sőt, anyum még "ajánlgatta" is.

2022. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ez a leírás pont illik az ismerősi körömben egy Lilla-Ricsi párosra, akinek az anyukája csak pár épülettel arrébb, de ugyanannál az állami cégnél dolgozik.
2022. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem sok! Anyum és apum között is 10 év van, köszönik már 30 éve boldogok együtt. Legjobb barátnőm szintén 10 évvel idősebb sraccal házasodott, ők 9 éve vannak együtt, egyik kolléganőméknél dettó 10 év, immáron 15+ éve. Ez a tíz év egyáltalán nem olyan hatalmas, hogy ki kelljen rajta akadni, az meg pláne nem igaz, hogy egy ennyire idősebb férfi csak szexet akarhat. Ugyanúgy akarhat csak szexet egy vele egyidős is, ugyan már.

Ezt kizárólag neked kell eldöntened kérdező. Ha jól kijöttök , megvan az összhang, a vonzalom, akkor miért ne?

2022. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!