Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a viharba lehet az h aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a viharba lehet az h aki nekem bejön annak én is és aki nekem nem, annak én se? N

Figyelt kérdés
Nektek is ez van? Nőket kérsezem mert pasi oldalról tudom a választ
2022. ápr. 5. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd van. Nálam inkább fordítottja jellemző.
2022. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy :) Másrészt, aki pozitívan áll hozzád, ahhoz te is hajlamos vagy pozitívan hozzáállni, és az jön be neked, akivel már alakult valami interakció. Lehet, másnak is bejönnél, csak észre sem veszed, mert nem érdekel.
2022. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerencsém? Azt nem mondanám, még sosem volt senkim. Amintjobban megismerem az illetőt és kiderül róla h nem kéne vmiért, akkor észreveszem h ő is távolodik elfele. Ez is baromi érdekes.
2022. ápr. 5. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma pont azon gondolkoztam, hogy azok a nők, akik felfedik előttem valamilyen ellenszenves tulajdonságukat, vajon nem azért teszik-e, mert nem jövök be nekik, és ez egy kényelmes és számukra kevésbé kínos módja a lezárásnak. Mivel ilyen esetben nyilván én fogom lezárni a dolgot, tehát úgy tehetnek, mintha nem rajtuk múlt volna. Példák: már-már beteges ezotéria-mánia, sportőrület, valamilyen abszurd sztori az életükből, amibe bele akarnak (vagy úgy tesznek, mintha bele akarnának) keverni, stb. További kérdés, hogy ha ezért csinálják, akkor ez tudatos döntés, vagy tudat alatt érzik, hogy ez elutasítást fog szülni, ezért nem nekik kell lezárni a dolgot.
2022. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg én férfiként abszolút vágom, ha nem jövök be valakinek, és onnantól én se erőltetem a dolgot. Tehát ezek az ostoba játszmák teljesen feleslegesek.
2022. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert a nő választ.

Ha valakit kiválasztottál az általában közeledik, hiszen nyitott vagy rá.

Fordítva meg fordítva :)

2022. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó neked, cserélhetnénk, ha ennyire zavar.
2022. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4esnek írom. Én ilyen dolgokat azért szoktam előre közölni, mert pattintottak mar ilyen "aprosag" miatt es mar tökre ugy vagyok, hogy ine ez vagyok en ha nem tetszik maris eldöntgeted Te jobbra en balra es spiroltunk csomo időt.
2022. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4

"már-már beteges ezotéria-mánia"

"ez elutasítást fog szülni, ezért nem nekik kell lezárni a dolgot."


Sosem értettem, ha két ember személyisége nem passzol össze, akkor miért várja mindkettő, hogy a másik mondja ki a végleges szakítást?

Gondolom nem az ezotéria mánia a probléma valós gyökere.

Én nem vagyok ezo fan, de láttam már ilyen videókat, ahol elmondja a videós, hogy már biztos lesz összeköltözés meg házasság, meg el fog válni a faszi a feleségétől stb, stb.

Csakhogy a pasiknak eszük ágában sincs ezeket megcsinálni. Szexre "használják" a nőket, azok meg azt várják, hogy minden úgy lesz ahogy az ezo videóban mondták.

Szóval nem az ezo mánia a baj, hanem hogy a pasik egy része nem akar szintet lépni a kapcsolatban (összeköltözés, eljegyzés, házasság stb).

Hitegetik a nőket évekig, azok meg haladnának előre a közös életükben, de a faszi miatt nem lehet. És ez rá van fogva az ezotériára meg egy csomó minden másra, csak ne kelljen szembesülni vele, hogy két ember nem illik össze.

Rengeteg a kapcsolatfüggő nő, meg a kapcsolatban szex miatt függő férfi. Nincs ezen mit szépíteni. De szakítani egyik sem akar, mert ott az a fránya függőség.


"További kérdés, hogy ha ezért csinálják, akkor ez tudatos döntés, vagy tudat alatt érzik, hogy ez elutasítást fog szülni, ezért nem nekik kell lezárni a dolgot."


Szóval a nők nem azért csinálják hogy "kierőszakolják" a szakítást, hanem mert tehetetlennek érzik magukat, mert haladnának előre a kapcsolattal, de a pasi meg elvan a megszokott szexadagjával, de szintet lépni nem akar.

Ezért kellene egyeztetni a két fél jövőképét. Tudat alatt mindketten tudják hogy ez nem egyezik (egy idő után rájönnek), de félnek egyedül maradni, és inkább tűrik a folyamatos vitákat, aztán egy időre mindig kibékülnek, és így lesz egy se veled, se nélküled kapcsolat, ahol mindketten porig rombolják a saját és a másik fél lelkét, ahelyett hogy elengednék egymást és keresnének valakit aki valójában hozzájuk illik.


A kérdésre válaszolva, sajnos nálam fordítva van. Nekem mindig az jön be akinek én nem, vagy én annak jövök be, aki nekem nem szimpi. :(

2022. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!