Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolatunk. A párom nagyon lelkes, szinte minden estét együtt töltünk, adott lakáskulcsot, rengeteget ölelget, simogat, jó a szexuális életünk, tervezzük a nyarat. Ha bánt valami, el tudom neki mondani, segít, nyugtatgat.

Viszont nagyon sok a női barátja, akikkel találkozhat, hívogatják az exei, és iszonyúan bámulja a nőket.

Én pedig szorongok.


2022. ápr. 6. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb jel.
2022. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jobb már az elején tisztázni mi fér bele neked. Nálunk is volt ilyen, még mikor az első pár randin túl voltunk, megláttam hívja az exe. Na én akkor megkérdeztem kérek perec miért hív a volt csajod? Lényeg a lényeg, én meg mondtam nekem ez nem fér bele, ne beszéljen az exével, kérdeztem neked fordítva jól esne, válasz persze nem volt.
2022. ápr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélni akar az exével, úgy is fog, max. hülyére vesz.
2022. ápr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
És ez miért baj? El vagy tartva gyakorlatilag. Akkor meg ne sírjon a szád.
2022. ápr. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4-es mi???

Mi az, hogy el vagyok tartva?

2022. ápr. 7. 06:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna, foleg a bamulos..mint valami serdulokorban levo kamasz..kiabrandito..ego...

Az, hogy sok noi ismerose van...meg elmegy, ha nem talalkoznak/telefonalgatnak stb.

2022. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Majd még fogja reggel hívogatni valamelyik kebelbarátnője... Meg napi szinten írogatni neki.

Messze futnék már most!...

2022. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen probléma nem kéne az életembe. Van több millió másik pasi. Oké, a magas lovon nem Magyarországon ülök :) de még otthon is vannak normális pasik, minek ilyennel kínlódni. De ennél még egyedül is jobb lenne.
2022. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!