Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlgondolom, vagy kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom, vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Barátommal másfél éve vagyunk együtt. Alapvetően nehezen bízom meg másokban, az előző kapcsolataim miatt, de benne teljes mértékben megbíztam, meg persze soha nem adott okot arra, hogy féltékeny legyek.. De mostanában mintha kezdene megváltozni (vagy kezd előjönni az igazi énje).. Ha megyünk valahova, rám se néz, másokra vet kacér pillantásokat, bájos mosolyokat, elég egyértelműen bámul meg másokat, stb. Ha kettesben vagyunk, nincs probléma, de ha megyünk valahova, kb azt érzem, hogy én minek jöttem vele.. Ez csak a kezdet, és tovább fajulhat a dolog, vagy ez teljesen normális másfél év után? (nem voltam még eddig együtt senkivel)

2019. dec. 16. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen normális, hogy másfél év után elmúlik a szerelem. Ha más kapocs nincs köztetek, akkor gond lesz.
2019. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most kéne rá odafigyelni igazán.. mert aztán késő lesz.
2019. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális tíz év után sem. Intelligens ember így nem viselkedik. Sztem bajok lesznek. És még alig vagytok együtt. ....
2019. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Más bajok is vannak? Úgy könnyebb volna összerakni a képet.
2019. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek más bajok, gondok, nem szoktunk veszekedni sem, szexuális téren is minden rendben van, épp ezért nem értem ezeket a megnyilvánulásait. Ezért fogalmazódott meg bennem az, hogy lehet, ő egyszerűen ilyen. De ettől még ezek borzasztoan rosszul tudnak esni.
2019. dec. 16. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!