Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakiknek 7 ev utan nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakiknek 7 ev utan nincs eljegyzes , gyerek ott valami baj van a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy fiu es udvarolni akar nekem, viszont nagyon reg ota kapcsolatban van. De ez a kapcsolat olyan hogy semmire nem mentek a 7vagy 8 ev alatt. A lany oda koltozott a fiu csaladjahoz vagy 2 eve es ennyi. Még csak nem is mentek el alberletbe. Nem kerte meg a kezet sem. 16 vagy 17 eves koruk ota egyutt vannak.

Nem fogok igy vele foglalkozni, viszont erdekelne hogy mit gondoltok egy ilyen kapcsolatban ahol 7 ev alatt semmire sem mentek vajon szet fognak e menni? A no busszal jarkal a szuleihez akik 40km-re laknak mikozben a fiunak van kocsija. Lehet hogy en gondolkodom rosszul de ha egyutt elnek valakivel nem mennek allandoan egyedul a szuleimhez busszal

Ha a fiu szeretne megkerte volna mar legalabb a kezet ,nem?

Nem tudom szamit e , de facebookon a fiunak semmi kozos kep nincs kint viszont az elmult idoben 4 honaponta van uj profilkepe. Az sincs kint hogy kapcsolatban van. A nonek van kint kozos kep, de a fiu még csak be sem lajkolja. Es a kepeit sem a nonek....

Szerintetek?

Es nem arrol van szo hogy bele akarok latni az eletukbe csak azert erdekel a velemenyetek mert ha azt mondjatok mind hogy hiaba ezek a dolgok, ez nem jelent semmit, akkor nem is remenykedek.


2022. ápr. 6. 23:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A fiu olyanokat mond hogy nem kivanja a not, nem nekem mondta de biztos forrasbol tudom.

Egy 24 eves fiurol van szo amugy

2022. ápr. 6. 23:31
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek elköteleződni, ha nyilvánvalóan egy kalap szar a kapcsolatuk?! Ezt valószínűleg mindketten tudják, csak így a kényelmes, amíg nem találnak valaki mást.
2022. ápr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem ez az egesz ugy tunik mintha a fiu várna, es alna a szarban. Vagy nem tudom lehet rosszul latom. De nem fogok remenykedni meg varni azt hogy hatha majd elhagyja...
2022. ápr. 6. 23:33
 4/18 A kérdező kommentje:

2! De akkor ha meg akar ismerni miert nem lep? Miert fel? Jobb egy ilyen kapcsolatban lenni amiben most van?

Egy 24 eves fiurol van szo.... en nem ertem. Nem kivanja a not mar olyan szinten van, akkor mit gondol vagy mire var? Elnezest a sok kerdesert csak elegge idegesito ez a szitu.

2022. ápr. 6. 23:35
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos első kapcsolat, nehezen lépnek ki belőle tapasztalat nélkül. Van ilyen. Volt kollégáim is így jöttek össze, egyiküknek sem volt igazán jó múltjuk, sok tapasztalatuk, együtt vannak, sőt, már házasok, de mintha idegenek lennének. Majd felveszik a CSOK-ot, halomra szülik a gyerekeket, akik beleszületnek a szürkeségbe, meg az érzelmi sötét lyukba, aztán pár éves korukban vagy elkezdik egymást kiégve terrorizálni, vagy elválnak. Lö magyar rögvalóság, üdv az országunkban!
2022. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán töketlen, vagy fél, hogy nem jönne be neked eléggé és a bizonytalanért nem dobná el a biztosat. (2. és 5. voltam)
2022. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A no olyanokat csinal hogy tavaj majusban ki tette azt a majuskosarat amit vagy 3 eve kapott a fiutol....

Tudom kicsit regi modi szokas, de felenk mi romak, kapuk a parunktol majuskosarat mindegy miota vagyunk egyutt, es o mar nem veszi ezt sem. A no meg direkt kiteszi pedig azt 3 eve kapta.

Nem tudom varjak e ra...belefajdul a szivem

2022. ápr. 6. 23:47
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez a majuskosar dolog egy kis dolog, tudom , de a tobbi mellett ez is csak azt bizonyitja hogy semmi nincs mar itt, vagy nem?
2022. ápr. 6. 23:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is tartom, hogy a formalitáson túl semmi nincs közöttük, ez még kívülállóként is nyilvánvaló a leírtak alapján. Ha szimpatikus számodra, adj számára egyértelmű jeleket, hogy nyitott vagy a közeledésre, így ha beszaribb, akkor is könnyebben fog lépni.


Egyébként, a roma kultúra kapcsolati/kapcsolatkialakítási részéről írhatnál nekem privátban, mert érdekel. Magyar vagyok, de volt már, hogy tetszett egy roma lány, csak lebeszéltem magam (nem előítéletek miatt, csak a kultúrabeli különbségek miatt).

2022. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nagyon sok kulonbseg van aki valoban tartja a roma szokasokat! Irj, beszelhetunk :)


Nem merek jelet adni, hiaba talalkozni akar stb, egyutt el vele. Mondtam neki hogy hagyjon beken beszelunk ha egyedul lesz. Pedig nem lesz amig valaki miatt nem lep...

2022. ápr. 6. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!