Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy nő és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nő és egy férfi jó barátok és lehet hogy később egy pár lesz akkor véget vethet a kapcsolatnak az, ha a nő gyereke miatt egy megbeszélt 3-mas találkozásra a nő és a gyerek nem tudott elmenni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 08:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha sokadszor fordul elő. Egy ilyen miatt biztos, hogy nem.
2021. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Szokásos ostoba kérdés.


Mi az a megbeszélt találkozó?

Nem mindegy, hogy csak egy szimpla séta a városban vagy egy különleges alkalom (pl. közeli rokon esküvője).

Mi az az ok, ami miatt nem tudtak menni?

Nem mindegy, hogy a gyerek egyszerűen behisztizett és nem volt kedve, vagy hányni kezdett és nem lehetett egyedül otthon hagyni, olyan rosszul volt.


Tehát a kérdésed jelen formában megválaszolhatatlan.


Arról nem is beszélve, hogy ha a férfi emiatt véget vet a kapcsolatnak, akkor meg kéne kérdezni, hogy előtte nem voltak-e már problémák. Ui. lehet, hogy ez csak az utolsó csepp volt a pohárban. Önmagában nem akkora dolog, de neki itt lett elege belőletek. Mert azt gyanítom, hogy te a nő vagy és azt várod tőlünk, hogy szidjuk a férfit, amiért megszakította a kapcsolatot veled.

2021. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor közbe jöhet valami, ez nem lehet ok arra, hogy megszakadjon egy ilyen folyamat. Sorozatosan lenne, akkor elgondolkodnék rajt.

Ha az akadály ismert és erről a partner tájékoztatva van, akkor nem lehet sértődés. Legalább is én ezen nem sértődnék meg.

2021. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

2-es A megbeszélt találkozó csak beszélgetés, tv-nézés volt

azért nem tudtak menni mert a gyerek(16 éves) hajat mosott, de az anya szólt hogy szárítsa meg de a gyerek nem tette meg.

Nem a nő vagyok hanem a gyerek

Nem a férfi nem akar többé találkozni hanem a nő, mert azt mondja hogy nézzek így a férfi szemébe, hogy a gyerekem ilyen és ezt nem tudja megtenni


És ez nem sorozatos volt a gyerek miatt az 1-ső volt, és volt egyszer a kutya miatt de az már nem fontos

2021. dec. 10. 09:26
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
És ezt milyen okból csináltad, hogy nem szárítottad meg a hajad, holott tudtad egy találkozóra kellene menni? Mi vezérelt ebben? Miért okoztál kellemetlenséget édesanyádnak?
2021. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

4-re:

Nos, anyukádnak igaza van abban, hogy kiakadt rád.

Az más kérdés, hogy egy 16 évest otthon lehet hagyni egyedül. A helyében én mentem volna egymagam.


Sőt, számomra egyértelmű, hogy ha nem akarod megszárítani a hajad, az nyilván azért van, mert nem akarsz eljönni. Ebből nem kell drámát csinálni, nem muszáj a szülő barátját, partnerét kedvelni. Meg kell beszélni, hogy neked ehhez nincs kedved, maradj otthon nyugodtan, senki nem fog rád haragudni.

Viszont ha anyukád emiatt szakítja meg a férfival a kapcsolatot, akkor ez az ő részéről is csak kifogás. Mondja ki, hogy ő se vágyik ennek a férfinak a társaságára, és ez jó alkalom arra, hogy végleg be is fejezze vele a barátkozást.


Szóval mindkettőtöknek föl kéne vállalnia az érzéseit, véleményét.

2021. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ja, én vagyok #6 és #2.
2021. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Én menni akartam de már előtte 2 órával is csak nedvesnek éreztem a hajam és mikor kérdezte anya hogy meg száradt e akkor én megfogtam igaz csak felül, de száraznak éreztem.

A mikor kiderül hogy még vizes anya gyorsan meg is szárította, hogy át tudjunk menni a férfihoz.

De közben nagyon ideges lett és lemondta és most már azt mondja hogy nem találkozik többet soha vele miattam.

Én nem okozok neki egy kicsi boldogságot sem csak dühöt és szomorúságot, és soha nem fog megbocsátani, és most már ne várjak semmi jót most már így fog velem ő is viselkedni még élek

2021. dec. 10. 09:44
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Így azért már világosabb a dolog. Ne aggódj, nem te vagy a hibás ebben az esetben. Történt valami, ami miatt ideges lett édesanyád, de végül rád haragudott. Ha indulásra késszen voltatok és mégis ő úgy döntött, hogy nem megy át, akkor maga részéről nem akart már vele találkozni és nem miattad.
2021. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

#2 és #6 vagyok.


Anyukád mártírszerepet játszik. Ez sajnos elég gyakori jelenség még teljes családokban is.

Hülyeség volt lemondania a találkozót. Maximum jelezze, hogy negyedórát késtek. Persze te is lehettél volna figyelmesebb, amikor a hajadat megvizsgáltad, de ennyi. Emberek vagyunk, tévedhetünk, nem színházi előadásra mentetek, ahová időre oda kell érni.

"Én nem okozok neki egy kicsi boldogságot sem csak dühöt és szomorúságot........"

Dühében mindenféléket a fejedhez vágott. Kár volt. Mentetek volna el (kis késéssel) és mindenki jobban érezte volna magát.

2021. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!