Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy közös kisfiam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy közös kisfiam az exemmel. Ő egy évvel a szakítás után , fel év ismeretség után elvette egy másik nőt ( érdekből ) és boldogtalan házasságban él . Velünk teljesen megszakította a kapcsolatot mert az új felesége úgy akarja . ?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy egy apa soha ne gondoljon a fiára? Elfelejtett engem ? Vagy azért talán néha még gondol rám , akkor is ha már nem vagyunk együtt ? Nekem van egy olyan teóriám hogy ha van egy közös gyerek , két ember valamilyen szinten mindig kapcsolatban marad. Akkor is ha nem beszélünk egymással. Nem látjuk egymást. Akkor is van egy láthatatlan kötelék. Nem szeretem az exemet de mégis minden nap pár percre eszembe jut és úgy érzem az életem része marad. Vagy velem van a baj ? Szerintem ha nem boldog ( és nem az ) akkor ő is bizonyára gondol még ránk. Azt is egyszer elmesélte hogy az új baratnivel,mostmár felesége rettenetes a szex , vél pedig csodálatos volt. Remélem sokszor eszébe jut amikor azzal a gerinctelen, ronda ,buta nővel lefekszik.

2022. febr. 1. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ordít a kérdésedről, hogy még mindig odavagy érte. Csak azt nem értem, hogy miért, hiszen leszarja a saját gyereke fejét és a tiédet is.
2022. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Lehet hogy gondol rad ...de a gyerekere biztos ..szerintem csak ido kerdese
2022. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Az exed a gerinctelen és buta, aki tojik a gyerekére és a feleségével a szexuális életüket veled tárgyalja ki. No comment.

Az egészről a hapsid tehet, nem az új nő. Csak mondom.


Nem, ti már nem tartoztok össze és nem része az életednek. Nekem is van gyerekem, az ő apukája örökre az apukája marad. Viszont én nem szoktam róla ábrándozi a láthatatlan kötelékről.

2022. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Attól hogy beléd élvezett, még nincs köztetek kötelék. Csak szerelmes vagy belé, ennyi
2022. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenységet olvastam ki soraidból és azt, hogy álomvilágban élsz, mert azt hiszed, hogy szar házassága van és ti jártok a fejében, holott ez nem így van. Csupán csak még reménykedsz, hogy vissza megy hozzád. Volt már kérdésed, ott is le lett írva, hogy nagy ívben leszar titeket. A gyereket meg néha mikor eszébe jut, hogy van neki, akkor megjelenik az életében, mint a múltkor is mikor születésnapján felköszöntötte. Gondolom, és ahogy akkor is le lett írva a kérdésed alá, hogy eszébe jutott hogy valahol a világban van egy gyereke , hirtelen fellángolás volt és olyan gyorsan el is fog tűnni az életéből. Nyilván felzaklatta a gyereket
2022. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem beszélt a gyerekkel sem.
2022. febr. 1. 13:21
 7/15 A kérdező kommentje:
Es igenis rossz a házassága. Biztos forrásból tudom.
2022. febr. 1. 13:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rossz a házassága. De ennek a ti kapcsolatotokra valószínű - a jelek szerint - semmi befolyása.
2022. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd érdekbol is menne vissza
2022. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Remélem sokszor eszébe jut amikor azzal a gerinctelen, ronda ,buta nővel lefekszik"


Arra azért kíváncsi lennék, miért utálod ennyire azt a nőt, ha egy évvel a szakításotok után vette feleségül. Nem miatta váltatok el, szerintem ő semmiről nem tehet ezzel kapcsolatban. Eléggé gyerekes a felfogásod, ráadásul egy olyan embert irigyelsz tőle, aki leszarja a gyerekét.

2022. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!