Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, túl korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, túl korai lenne felmenni a sráchoz az első találkozón?

Figyelt kérdés
Én személy szerint kicsit korainak tartom,de én soha nem voltam ilyen elkapkodós,mindig is maradinak tartottak.Ti mentetek már fel első randin a sráchoz?Csak filmet néznénk és ps-en játszanánk.Ha többet akarna,amúgy sem mennék bele.
2010. szept. 15. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
En DVDzesnek hivom fel a csajt ha meg akarom dugni, de a PS sem rossz :) Amugy nekem volt csajom akit 2 honapig fuztem mire megvolt, de akivel most vagyok idestova 3 eve mar, a masodik randin mar nalam aludt, megvolt aminek meg kellett lennie es azota is boldogok vagyunk. Persze ez fugg attol hogy a pasi csak beled akar elvezni vagy komolyabbra palyazik, ezt mar te tudod megitelni.
2010. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj,hogy nem nagyon tudom eldönteni,hogy mit is akar valójában..De ha fel megyek és bepróbálkozna,viszont én nem akarnám,ő úgyse csinálhat semmit,ha én nem akarom.
2010. szept. 15. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

de lehet, h nem tudsz ellene tenni, és elcsábulsz. akkor viszont sanszos, h a továbbiakban nem fog komolyan venni.

szerintem, ha komolyabbat szeretnél tőle, akkor ne "add meg az esélyt" erre, tegyél javaslatot egy másik randihelyszínre, ami tuti tetszeni fog neki.


én amúgy felmentem a mostani barátomhoz az első randin, de nem ott akartunk lenni, csak mivel közel lakik hozzánk odamentem a ház elé és még nem készült el, ezért mentem fel, utána elmentünk, ahová eredetileg akartunk. :)

2010. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)) Elvileg 5 órát szeretne velem eltölteni,amit kicsit sokallok is,mert ennyi időt nem lehet csak egy helyszínen eltölteni.Az biztos,hogy majd sétálgatunk a Duna partján,ami tetszik is,de a többit még nem tudom,kicsit félek felmenni hozzá elsőre.Egyszer mentem fel egy sráchoz első találkozón egy hotelbe,hülye voltam..ő is ezzel jött,hogy filmet nézünk.:(De reménykedem,hogy ez a mostani talán nem ilyen.
2010. szept. 15. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért,nem volt jó a hotelban?Biztos szenvedtél,iszonyú kínokat,és gyötrelmeket éltél át.Maga volt a tortúra.Ha ennyire félsz,akkor nem kötelező felmenni hozzá.Senki sem kényszeríthet.

Mond neki,hogy csak sétáljatok,vagy menjetek el valahova.Meg fogja érteni.Ha nem,akkor lelepleződik a báránybőrbe bújt farkas.Bár vannak farkasok,akik a hiúz türelmével képesek lesni az áldozatukra.

2010. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a 2.randinkon hívtam fel a fiút és már 2 éve vagyunk együtt,elvileg tanulni jött fel,de én már unalmasnak találtam h. csak akönyvet bújjuk,szóval rávettem, h. mi lenne ha...
2010. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bátor dolog:)
2010. szept. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!