Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ijednek meg a nők ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijednek meg a nők ha az első találkozón megöleli őket valaki? bővebben lent.

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal,nem volt semmi komoly,csak 1-2szer megöleltem.Jól érezte magát,azt mondja,meg találkozunk is majd még,jó fejnek,tart,stb....ez volt hétfőn.de tegnap beszéltünk,és azt mondta,hogy az öleléstől kicsit megijedt.Hát én csak lestem egyet,mert semmi komolyabb nem volt.Úgy volt,hogy együtt megyünk a sulijába,1 buliba(koncertek),de azt mondta,hogy inkább máskor találkozunk,mert akkor legalább tudunk majd rendesen ismerkedni,koncerten meg nem igazán...Kb 2szer bocsánatot kért,hogy módosított,és mondta h reméli nem haragszok.Mondom neki én nem haragszom,csak 1 kicsit furcsa,de rá hagytam,ahogy érzi...Elég bizonytalan,óvatos,félős lány...Bár kicsit bedurrant az agyam mikor mondta h ne máskor találkozzunk,de nem haragszok rá.MIT LÉPJEK,HOGY KÖZEELDJEK FELÉ,HA MÁR AZ ÖLELÉSTŐL IS MEGILYED??Valaki valami vélemény?előre is köszi!
2011. aug. 11. 13:21
 1/7 Hailey13 ***** válasza:
szerintem hagyd. látszik hogy félénk, nem mer visszautasítani. ezt nem rosszból mondom.
2011. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
adj neki puszit, az nem olyan ijesztő! :D
2011. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem az tul sok az elso talinal....
2011. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom 1 puszta öleléstől,hogy lehet megijedni:DDD de lehet én vagyok a "gyors":) bár ez minden csak nem gyorsaság.Mert mégha a szájába másztam volna vagy mit tudom én...
2011. aug. 11. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tom mi ez a nagy ölelkezés. Biztos ezt is Amerikából vettük át.Én speciel utálok ölelkezni olyannal,akivel még nem volt pl csók. Szóval előbb kezdj két puszival az arcára köszönéskor és elköszönéskor aztán ha már elcsattant egy csók,akkor lehet szerelmesen ölelkezni.

Ja az ölelésen kívül még esetleg a hátához érintheted a kezed,mintha átkarolnád vagy tudomisén....

2011. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hailey13 ***** válasza:
én meg nem szeretem húzni a dolgokat, inkább én is 'gyors' vagyok, mint te:D minek kéne fél éven át ismerkedni amíg megölelek valakit?:D egyszerű szimpátia kérdése, nem az életemet adom a kezébe xddd
2011. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A puszi számomra ijesztőbb mint az ölelés. :)

Másodszorra már elhet tetszeni si fog neki. :D

2011. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!