Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál, érdekled a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál, érdekled a csajt? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Nem hívtad el sehova, de próbáltál közeledni hozzá, majd leírom, milyen módokon és a reakciót is. Az alaphelyzet, hogy régi ismeretség, munkával kapcsolatos. Nem főnök-beosztott viszony, de a lány valamilyen szinten függ tőled.

Ő többnyire tudja, ha van párod, de ha szétmentek arról nem. Te nem tudod, van e valakije. A kérdés, hogy szerinted mit gondol a csaj. Fontos még, hogy másokkal nem viselkedsz úgy, mint vele. Másokkal távolságtartóbb vagy. Ő másokkal barátságos, nyitottabb, veled nem igazán. Ja, és te(a férfi) vagy a fiatalabb pár évvel.

Eddigi próbálkozásaid:

1.Fizikai közelség. Nem távolodik, de ő nem kezdeményezi. Magától tartja a távolságot.

2. Testi érintés (Nem túl direkt, karsimítás, derék megfogása előre engedéskor stb.) Szintén nem kezdeményezi, de nem húzódik el.

3. Beszélgetés kezdeményezése. Reagál, de szűkszavúan, ő nem kérdez. Magától csak munka kapcsán szól hozzád.

4. Megkérdezed lefotózhatod-e. Meglepődik, de megengedi.

5. Beszélgetés nélkül több perces szemkontaktus. Szintén nem kezdeményezi, de tartja, nem néz félre.

6. Találkozáskor mosoly, kacsintás stb. Reakció: Visszamosolyog.

Akarhat valamit a csaj is, vagy csak udvarias?



2022. ápr. 8. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekled, hagyd békén
Félénk, várja, hogy hívd randira
Nem mer lépni a munkakapcsolat miatt
Nem tudja, van-e barátnőd, nem akar beégni
Tetszel neki, de van párja
Csak szórakozik veled, nem akar semmit
Odavan érted, de kevésnek tartja magát hozzád
Egyéb, leírom
53 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
24%
Mivel én sem vagyok kezdeményező alkat, ezért kb. jó távol ellennénk egymástól. Soha nem lenne egy semleges beszélgetésnél több. Széfti förszt!
2022. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem lehet h bejössz neki, de foglalt. Vagy bejössz neki, de van elég esze és házi nyúlra nem lő.
2022. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, ha semmilyen módon nem kezdeményez, se nem érdeklődik az egyértelmű.
2022. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
De ha mindig figyel, amikor más nővel beszélsz, és egyszer bókoltál előtte másnak, amire csúnyán nézett? Akkor se?
2022. ápr. 10. 20:02
 5/66 anonim ***** válasza:
94%

Benne van, hogy kedvel, és lehet még randizna is veled. Az egyetlen gond a "lehet". De a "nem kérdez" rész problémás, nem érdekled, vagy nem a munkahelyen akar magánéletről beszélni. Addig nem fogod megtudni amíg el nem hívod egy kávéra és meg sem kérdezed. Mint ahogy mondtad, nem tartózkodik a kontaktól, tehát lehet benne lenne.


A lényeg hogy megalapozott legyél, kreatív legyél és állj úgy hozzá, hogy nem érdekel mi lesz a kimenetel. Ez párkeresés férfi részről kicsit ez a "high risk, high reward". Ha úgy állsz hozzá, hogy nem érdekel mi lesz a kimenetel, mit gondolsz, mit eredményez??


Vágj bele! Merj lépni!

2022. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
92%
nem tetszenek az ilyen mind1 hogy lesz e köztünk valami vagy nem féle emberek.. A bizonytalanság az arra utal, hogy nem akar igazán a nő.
2022. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

Csak nálam verte ki a biztosítékot a 4. pont?

Mégis ki fotóz le egy random kollégát? Szerintem csak azért ment bele, mert lefagyott, de én ebből a lépésből egy mániákusnak gondolnálak.

2022. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
#7! A fotó nem egy átlagos, hétköznapi helyzetben készült. A nő a megszokottól eltérően nézett ki, az volt apropója. Nem farsang, de valami hasonlót képzelj el.
2022. ápr. 26. 13:10
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ruhellem, ha hozzam ernek random emberek/munkatársak.

Engem ne fogdosson addig sem, amíg előre enged az ajtóban.

Valószínűleg azért hagyta, mert nem akart bunkó lenni.

2022. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 NTBS ***** válasza:
75%
Igen érdekled, és hívd el randira.
2022. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!