Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál, érdekled a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál, érdekled a csajt? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Nem hívtad el sehova, de próbáltál közeledni hozzá, majd leírom, milyen módokon és a reakciót is. Az alaphelyzet, hogy régi ismeretség, munkával kapcsolatos. Nem főnök-beosztott viszony, de a lány valamilyen szinten függ tőled.

Ő többnyire tudja, ha van párod, de ha szétmentek arról nem. Te nem tudod, van e valakije. A kérdés, hogy szerinted mit gondol a csaj. Fontos még, hogy másokkal nem viselkedsz úgy, mint vele. Másokkal távolságtartóbb vagy. Ő másokkal barátságos, nyitottabb, veled nem igazán. Ja, és te(a férfi) vagy a fiatalabb pár évvel.

Eddigi próbálkozásaid:

1.Fizikai közelség. Nem távolodik, de ő nem kezdeményezi. Magától tartja a távolságot.

2. Testi érintés (Nem túl direkt, karsimítás, derék megfogása előre engedéskor stb.) Szintén nem kezdeményezi, de nem húzódik el.

3. Beszélgetés kezdeményezése. Reagál, de szűkszavúan, ő nem kérdez. Magától csak munka kapcsán szól hozzád.

4. Megkérdezed lefotózhatod-e. Meglepődik, de megengedi.

5. Beszélgetés nélkül több perces szemkontaktus. Szintén nem kezdeményezi, de tartja, nem néz félre.

6. Találkozáskor mosoly, kacsintás stb. Reakció: Visszamosolyog.

Akarhat valamit a csaj is, vagy csak udvarias?



2022. ápr. 8. 20:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta kérdező? Ő még mindig külföldön?
2022. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
#51! Gondolom, igen.
2022. okt. 18. 14:53
 53/66 anonim ***** válasza:

Nem látod valamelyik platformon, hogy van-e még párja?

Ha nincs, nem akarod megkeresni? Írni neki?

2022. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fent közösségi oldalakon. Valamikor láttam Facebook-on, ami nyilvános, de az ugye a semmi. Meg nem is nagyon nézegetném, mert még olyat látnék, amit nem akartam😂 Így is eleget rettegek attól, hogy hallok róla valamit, amit szintén nem akarok. Megkeresni nem tudom. Minek is, ha több országhatár választ el tőle?🤷🏼‍♀️
2022. okt. 18. 16:04
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

"Minek is, ha több országhatár választ el tőle?"

És különben sem volt semmi közöttetek.

2022. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy minek?

Mert ezt a dolgot nagyon régóta nem tudod lezárni magadban, nem bírod elengedni.. egy üzenetet nem érne meg?

Lehet megkapnád a választ, hogy könnyebb legyen. Vagy pozitív választ kapnál.

Én normális esetben azt mondanám, hogy engedd el a dolgot, de úgy néz ki nem tudod. Akkor legalább tegyél az ügy érdekében valamit.

2022. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
100%
És kétlem, hogy rossz néven venné a leírás alapján, ha tetszettél neki, ha nem, ő egy nyitott ember..
2022. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:

#56! Aranyos vagy, de ez már halott ügy. Amiatt nem tudom elengedni, amit AKKOR nem tettem meg, azon pedig már nem lehet változtatni. Bármit is gondolt, vagy érzett akkor velem kapcsolatban, az az egy biztos, hogy annál már távolabb kerültünk egymástól érzelmileg is, nem csak fizikailag.

Pozitív választ nem tudna adni, mert ha akkor nem volt elég a kötődésünk ahhoz, hogy az országban maradjon, akkor most végképp nincs ahhoz, hogy visszajöjjön miattam.

Tehát a legpozitívabb, ami történhetne, az lenne, hogy megtudnám, ha AKKOR valamit máshogy tettem volna, lett volna esélyem. Attól még nem érezném jobban magam. De amire nagyobb esély van, hogy már megnősült/gyereke van, attól meg csak még sz@rabbul lennék. Jó darabig nem szeretnék még tudni arról.

2022. okt. 19. 16:07
 59/66 anonim ***** válasza:
100%
Akkor? Meddig ostorozod még magad?
2022. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy ostorozom magam? Csak rosszul érzem magam, azt nem tudom, hogy meddig. Szerintem már örökké.
2022. okt. 19. 16:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!