Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált nők! Ti mire gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nők! Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

Tételezzük föl, hogy sok éves házasság után ti hagytátok ott a férjeteket, viszonylag békével.

Úgy 9-10 hónappal ezután, apró jelekből nagyon gyanús lenne, hogy van valakije, de ezt nem mondja. Egyszer mikor mentek a gyerekekért, észreveszitek hogy lehet ott valaki, bár a gyerekek kisiskolás létükre mélyen hallgatnak erről, úgy mesélik el a hétvégét, hogy még csak nem is utalnak rá, hogy volt velük egy nő is. A férjetek pedig feltűnően csukja a hálószoba ajtót mikor onnan kell még valami.

(Tudomásotok szerint hűséges volt, egyetlen egyszer lépett félre, de annak is legalább 15 éve. Van is sejtésetek kivel, de ez sose bizonyosodott be.)

Mit gondolnátok, miért titkolhatja a nőt?


2022. febr. 24. 06:44
A kérdező szavazást indított:
Még túl korainak tartja
Lehet nagyon ronda
Ismerem
Mégse volt később se hűséges, megcsalt vele
Ez az a nő régről akivel megcsalt, bár ez szinte lehetetlen
10 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom elképzelni a helyzetet. Nem ilyen féreg az exem hogy hazugságra tanítsa a gyereket, arról meg nem is beszélve hogy vállalhatatlan nők társaságának nem tenné ki.

Magamból indulok ki. Semmilyen kis kalandomat nem ismerhetett a fiam, nemhogy ott aludjanak nálam mindenféle bácsik és hallgatnia kelljen róla. A páromat akkor ismerte meg amikor itt volt az ideje (az exem is) és nyíltan itt lehetett aztán ideköltözött.

(Egyébként nincs párja az exférjemnek, legalábbis kapcsolata, hogy a gyerek ismerje és ott is aludjon valaki, ezen túl a nemi életéhez semmi közöm.)

2022. febr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Ja és nem szavaztam.
2022. febr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%
Tételezzük fel, hogyha valaki jó ötletnek tartotta, hogy olyannal vállaljon gyereket, aki megcsalta, akkor az ő érdekükben legalább a válás után képes letenni a sérelmeit egy olyan kérdésben, amihez az égvilágon semmi köze.
2022. febr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
3 azt honnan lehet tudni előre hogy meg fognak csalni? Hogy lehet olyannal gyereket vállalni? Én mondjuk tudtommal olyannal vállaltam, nem is csalt soha, de szerinted a jövőbe láttam és nem csak bíztam?
2022. febr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
24%
A megcsalás 15 éve volt, a gyerekek pedig kisiskolások.
2022. febr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
5 akkor itt az a nem normális aki ilyennel gyereket vállalt...
2022. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem mert semmi közöd hozzá. Másrészt az új nő esetleg nem kíváncsi rád. Ha jól olvasom, akkor ráadásul te hagytad ott, de ez is lényegtelen már. Mégis miért kellene feléd elszámolnia. Onnantól hogy otthagytad, kizártad magad a magánéletéből. Szereptévesztésben vagy.
2022. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
30%
7 a kérdező nem nő, hanem az aki állandóan az elvált nőkről ír bugyuta vagy provokáló kérdéseket 🙂
2022. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

Nem is biztos, hogy nő volt ott.


"Mégse volt később se hűséges, megcsalt vele"

Mi az, hogy "SE"? Most kivel nem hűséges?

2022. febr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Ha otthagyok valakit, azután nem érdekel hogy van e valakije vagy sem, az se hogy ki, az se hogy vállalja e vagy nem.
2022. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!