Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz ilyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés
Aki nem ilyen inkompetens az életben, mint a városi lányok 80%-a. Aki nem nyávog, hogy jaj letörik a körme, ha használni kell a fűkaszát vagy ha fát kell hasogatni. Aki nem lusta mint a halál, és segít a párjának, ha bármi munka van a ház körül, és nem csak a férfitől várja el az egészet.
2022. ápr. 9. 02:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem sok mindent tudtunk meg ebből. Eddig hol ismerkedtél?
2022. ápr. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem keresel falusi lányt? Egyébként te ugyanolyan otthonos mozogsz a konyhában, sütsz, főzöl, varrsz, stb.?


Egyébként a sógórnőm pont ilyen, mint amit keresel, de kb. 80 kg és kockás flanel ingben meg munkásgatyában van többnyire, tehát nulla nőiesség. Viszont még traktort is tud vezetni, meg marhák szülésénél segíteni.

2022. ápr. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
A "Házasodna a gazda" műsorban.
2022. ápr. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%
Annyira ostobák vagytok. Konkrétan a kérdező szeretne egy normális, nem plázacica hölgyet, aki nem eltartattni akarja magát. Ez volna a NORMÁLIS. Kérdező, nem veled és az ízléseddel van a gond.
2022. ápr. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Bocs, de a plázacica és egy falusi terminátor közt azért még vannak kategóriák. :D

Én valahogy nem gondolom, hogy a favágási képességek hiánya miatt inkomletens lennék un en block az életben, de hát vannak furcsa elméletek.

2022. ápr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
16%
Hát 5-ös, egyik felsorolt tevékenység se túl nagy mutatvány.
2022. ápr. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem terminátorra gondoltam, meg semmi ilyesmi. Csak olyan valaki, akinek nem büdös a munka. És igen, én is kiveszem a részem, nem vagyok a nem alapú munkamegosztás híve, mindenki vegye ki a részét. Pontosan ugyanúgy kitakarítom a házat, megfőzök, megsütök ahogy az elvárható.
2022. ápr. 9. 05:57
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én világ életemben ilyen voltam és vagyok is 33 évesen. Házad vagyok. Nagyon sokszor kaptam meg férfiaktól, hogy ez megijeszti, mert mindent megtudok csinálni és nem érzi mellettem férfinak magát. Szóval nem feltétlen jó ez.

2022. ápr. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

7

Oké, értem, de nyilván vidéken élhetsz, ha neked a munka kifejezetten a megterhelő fizikai munkát jelenti. Ebből adódóan nyilván falun kell keresgélni, egy városi lány nagyon kis eséllyel lesz vevő a favágásra. De ettől még kurvára nem lesz valaki munkakerülő, könyörgöm...

2022. ápr. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Azert nehéz, mert pasik általában nem rinyálnak azon, h nem segít a csaj fát vágni, mert magaktol is megcsináljak. Inkabb az az elvárás a nőkkel szemben, h legyenek szépek, nőiesek. Szóval, akit te keresel abból eleve kevesebb van.
2022. ápr. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!