Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tapasztalom, azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom, azt hogy itt nehéz normális lányt, (embert is) találni, akivel értelmesen lehet rendszeresen beszélgetni, témázni?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember annyira nem tud miről beszélgetni, legalábbis nem jövök rá miről lehet velük vagy mi érdekné őket ami engem is.


Ti is tapasztaltok ilyet, hogy nehéz normális beszélgetőpartnert találni akivel értelmesen tudtok beszélgetni ?



#-gyök
2015. febr. 10. 23:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem csak itt, mindenhol így van. Ha magasra teszed a lécet, nehezebb dolgod lesz.
2015. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Itt nem a lécről van szó.

Ha egyszerűen valakivel nem tudok beszélgetni olyanról ami mindkettőnket érdekel vagy általánosságban akkor kár dumálni nem ?

2015. febr. 10. 23:26
 3/18 opened paradise ***** válasza:
Most hál'istennek megtalált pár normális lány,de tény,hogy ha keresni kéne,akkor nem menne.
2015. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tényleg így van, azoknak a táborát erősítem, akik egyszavas mondatokkal válaszolnak és nem is nagyon van olyan téma, amiről lehetne velem beszélgetni. Rengeteg ilyen ember van itt is, velük jól megértem magam, az intelligens párbeszédhez kevés vagyok, a sok gyk-s társammal együtt. :D
2015. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Tanulj meg beszélgetni.

Hülyén hangzik de sok esetben a beszélgetésre rá kell segíteni szándékos gondolkodással hogy mehessen. Van amikor meg nem tudod valakivel abbahagyni.. gyakorold közömbös embereken hogy próbálj velük beszélgetni. Mindig csak előnyöd lesz ebből. És ha beszélnek nézz nagyon érdeklődve hogy azt higgyék érdekes amit mondanak épp, ez motiválja őket hogy nyomják a rizsát (annál kevesebb időt kell kitöltened majd neked...)

Próba, gyakorlás.. kell ehhez kis ész is.

2015. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
En nagy valoszinuseggel elrontottam egy jonak indulo kapcsolatot egy szimpla kerdessel..:(
2015. febr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én esetek 60%-ában tök jó beszélgető partnerekre lelek itt.
2015. febr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 opened paradise ***** válasza:
A "Tetszik a farkam" sosem lesz jó kérdés.
2015. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ettől az oldaltól nem is lehet többet várni.
2015. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért én is találtam itt szép számmal értelmes embereket csak valahogy ritka, és már egy ideje nincs új emberke. A legtöbb régi meg elkopott.
2015. febr. 10. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!