Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nagyon megbántottam egy lányt pedig szóltak nekem hogy baromi törékeny, és rosszul van most, mert meghalt az anyja és egyedül maradt?

Figyelt kérdés
Szóval bulizni voltunk, és nagyon nagyon berúgtam, a lány pedig nem akarta hogy autóba üljek amit meg is értek, véletlen meg is ütöttem, de tényleg nem volt szándékos. Szóval nála aludtam, de olyan hajnali 5 körül felriadtam és felhívtam egy haverom, de nem tudtam hogy ébren van, és nem beszéltem róla valami szépen. Mentségemre szóljon tényleg nem tudtam hogy egész éjjel fent volt… szóval nagyon megbánthattam, mert mikor bocsánatot kértem csak azt mondta nem számít. Szerintetek próbáljam meg orális szexxel kiengesztelni vagy valami?😅 biztosan törődésre vágyik és tudtommal még nem volt pasija, 19 éves…

2022. ápr. 9. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez egy gyenge kamu? Mert ha mégsem, akkor te agyhalott vagy teljesen. Inkább a halál, mint egy olyan mocsok, mint te.
2022. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért kamuznék ilyesmit?😒🤷🏻‍♂️
2022. ápr. 9. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek még nem az őszinte megbánás hangjai, ugye?


Javaslom, hagyd békén azt a lányt, az itt demonstrált empátiád alapján nem biztos, hogy alkalmas vagy bárki kiengesztelésére.

2022. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#napikamu
2022. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
99%
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Alapból a fejedben vannak súlyos bajok. De akkor játsszunk imaginációs gyakorlatot! Képzeld el, hogy elvesztesz valakit, aki számodra nagyon fontos, és valaki részegen így viselkedik veled. Aztán kb így gondol rád. Ugye neked sem esne jól?! Szerintem sem. Éppen ezért azzal teszed a legjobbat szegény lánynak, ha először is bocsánatot kérsz - mindenféle sallang nélkül. Utána laposkúszásban eltávozol tőle. Utána pedig igyekszel nem a szeme elé kerülni úgy általánosan.
2022. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben igaz, hagyd békén a lányt és többet hozzá se szólj. Fejben még nagyon óvodás szinten vagy, ő viszont nem érdemli ilyen férgek közelségét, szóval ismételten kerüld el és hagyd békén.
2022. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném hinni, hogy kamu kérdés, és valójában nem léteznek ilyen nyomorult féreg pasik.
2022. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu, vagy szemtanúi lehetünk a lábon kihordott agyhalálnak.
2022. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, akkor kijózanodás után az első utad pszichiáterhez vezessen. Pszichopata vagy.
2022. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkora tapló vagy, mint egy ház. Szerintem nem vágyik tőled kiengesztelésre. A legjobb, amit tehetsz, hogy 200 méterre elkerülsz minden nőt.
2022. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!