Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jobb egyedül lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb egyedül lenni mint egy rossz kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én most szakítottam 1 hónapja..és nagyon nem élvezem az egyedüllétet. Rossz a bizonytalanság, h nem tudom , hogy lesz-e még egyszer egy hosszútávú kapcsolatom..hogy fog-e még szeretni valaki.


Nincs kivel mennem nyaralni, minden baránőm már házas, vagy minimum együtt él valakivel.


Én meg egyedül vagyok közel 30 évesen. Kezdem megbánni a szakítást, és már lehet elnéznék mindent az exemnek, ami miatt eljöttem tőle.



2022. márc. 12. 21:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban.
Nem, jobb egyedül.
51 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Ember és helyzetfüggő. Nő vagy, ugye? Simán találhatsz pasit, amikor csak akarsz.
2022. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Biztos, hogy nő vagy? nem valami kamu?


#1: És mégis milyen pasit? Kevés a normális pasi, akivel össze is illik valaki, még kevesebb.

2022. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap telt el, ez a semmi kategóriája. Eleve nézz magadba, ha az a legnagyobb problémád, hogy kivel mész nyaralni!

Foglald el magad, keress hobbit, sportolj, ne hülyeségeken agyalj.

2022. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is mehetsz nyaralni, tök felszabadító.
2022. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a szavazás komoly nagyon :D Sok választási lehetőséget nem hagytál.
2022. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
#2: Hagyjuk már ezt a szöveget. Pont annyira unalmas, mint az incelek rinyálása. Pont annyi normális pasi van, mint nő. Ahogy az inceleknek szoktátok mondani: Ha valaki normális, akkor könnyen talál párt, nem kell sajnáltatni magatok, ha mégsem találsz, akkor lúzer vagy, nem kell többet elvárni, mint amit nyújtasz, nem modellekre kell hajtani. Na, tessék, remélem ez így okés a panaszkodásod mellé.
2022. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

En egyik baratom utan 4 évet, masik barátom utan 2 évet voltam egyedul mert ritkán találok normalis ferfit plane olyat aki viszont szeret.


Azota inkabb vagyok rossz kapcsolatban, minthogy megint pár év egyedül. Engem depresszivvé tesz.

2022. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

milliószor jobb, egy rossz kapcsolatnál kb bármi jobb...

ismerd meg önmagad, élvezd az én-időt, élvezd a hobbidat, élj

2022. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem nemrég szakítottak így még friss az élmény. Amikor kapcsolatba voltam akkor rengeteg probléma volt, miért flegmázik, milyen csajjal beszélget, miért csinálja ezt azt stb stb. Most szingliként már csak egy bajom van, a magány. Ezen gondolkozz el ;)
2022. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb egyedül, mint egy érzelmileg kizsigerelő kapcsolatban. Nyaralni pedig egyedül is lehet.
2022. márc. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!