Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arab férfival ismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab férfival ismerkedtem meg.Mit lehet tudni róluk párkapcsolati téren?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon furcsa, hogy 3 nap allat teljesen szerelmes. Állítólag 2 barátnője volt egy arab egy magyar. Gyereke nincs mert nem házasodott. 43 éves. Ma be állított a városomba, hogy na ő itt van. 😯Kissebb sokk. Jó oké menjünk el kávézni. Ha már 150 km utazott. Nagyon udvarias volt kedves. De kávézás közben találkoztam egy barátnőm férjével akiknek 4 gyerekük van. Be mutatkoztak, minden oké a haver megveregette a vállam és teljesen rosszul lett, hogy mert hozzám érni. 🤷🏼‍♀️A családjának is már beszélt rólam, mutatott engem.Meg is akarnak ismerni. Ez normális náluk?? Nagyon udvarias, kedves azzal nincs baj. Csak a tempó nekem nagyon gyors.Csak olyan írjon kérlek lányok akinek van arab párja. Szíriai az enyém. Itt él két éve, étterme van. Nem gondolom hogy a vízum kell neki. De ez minden arab férfinál így működik vagy csak én fogtam ki egy full féltékeny férfit, aki szó nélkül jön amikor ő úgy gondolja 🤷🏼‍♀️? A le néző,hozászólásokra nem reagálok csak aki tényleg benne van és segítő, szándékkal ír. Köszönöm 😊

2022. ápr. 10. 01:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
92%
Laila Shukri:Perzsa szerelem, olvasd el. Igaz benne minden, en a helyedben menekulnek….vigyazz magadra nagyon.
2022. ápr. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
89%
most tényleg ilyen hülye vagy, vagy trollkodsz?
2022. ápr. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
92%
Segítő szándékkal, menekülj, amíg nem késő!
2022. ápr. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
83%

“ Nekem nagyon furcsa, hogy 3 nap allat teljesen szerelmes.”


Ne dőlj be neki.

Intő jel, hogy kiborult, mert a barátod hozzád ért.

Náluk teljesen más a kultúra!

A nő nem egyenrangú!

Teljesen zárt a világuk, ha szakítani akarsz, megbosszulja.

Ha gyereketek lesz, elveszi, elviszi.

Menekülj.

2022. ápr. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
72%

Trljesen buta vagy kérdező hogy arabbal kezdesz.

Bár ha szolgasorra akarsz jutni, meg a gyereked után futni a közel keletre hajrá

2022. ápr. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
82%

Nállunk került arab a családba! Mások! A saját gondolkodás módjából,vallási felfogásából nem enged! Ezekért ijesztő is tud lenni,de nem is tud beilleszkedni a mi környezetükbe, a családba jól! Hiába itt tanult, itt dolgozott évek óta Magyarba!.

Vannak elvontak közöttük!

Szerintem kell hosszabb idő, míg megismered! Lásd meg, hogy milyen személyiségű! Akkor jobban tudsz dönteni! De úgy ne menj bele, hogy majd megváltozik! Arra ne várjál!

2022. ápr. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
61%
De egyáltalán miért ismerkedsz arab férfival?? Te nem ezen a bolygón nőttél fel??
2022. ápr. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
91%

Rassztól, nemzetiségtől független: red flag, mikor a pasi azzal indít három nap után, hogy ennyire szerelmes és birtokló. Tipikus kezdete egy bántalmazó kapcsolatnak. Udvarolni nagyon tudnak, ez a beetetés. A féltékeny pedig gyakran kiváltója az agressziónak. Előbb szóbeli, aztán akár tettleges.

A szírekről meg...hááát... nőt, gyereket hátrahagyva jöttek ide a háború elől. Ennyit ér nekik a nő... Bejárta a sajtót a megfulladt menekült kisfiú képe. De az nem, hogy a férfiak ültek a jobb csónakban, a gyengébben az összes nő és gyerek, azért süllyedt el. Persze, hogy az apa a túlélő...

Bicskén volt menekülttábor. Jöttek-mentek a városban. Sok jót nem hallottál róluk ott se.


Szerintem egyelőre csak olvass a neten a bántalmazó kapcsolatokról. Komolyan. Így indul: nagyon szerelmes, kényeztet, udvarol, megy utánad, hoz-visz, virágot küld, elhalmoz mindennel. De már most se nézhet rád más, mert kiborul. Úgy dicsekszik veled, mint egy új autóval, mintha a tulajdona lennél.

Nem jó előjelek.

2022. ápr. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
45%

Az hogy pszichopata, elveszi a gyerekedet stb, valoban olyan dolog amire figyelned kell (amugy minden ferfinal, arabnal meg jobban)

Az hogy kiakad ha hozzad er egy ferfi haver, sot hogy egyaltalan van fiu haverod, sztem minden normalis ferfit kiakaszt (kerdes milyen szinten).

2022. ápr. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!