Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik nem a neten ismerté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik nem a neten ismerték meg a párjukat, azok hol ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatnék személyes történeteket. Én nem ismerkedem interneten, és a munkámból kifolyólag sem nagyon tudok megismerni új embereket, és néha már egy kicsit magányosnak érzem magam. Kíváncsi lennék, hogy az, aki nem keresett görcsösen párkapcsolatot, aztán mégis kapcsolatban lett, az hogyan történt.

2021. aug. 27. 17:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hú, most látom, rossz kategória, bocsi.
2021. aug. 27. 17:27
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
A munkahelyünkön (gyár) találkoztunk
2021. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Munkahelyen váratlanul amikor épp a hátam közepére sem hiányzott egy új kapcsolat, nem magyar a párom.
2021. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Egyetemen ismerkedtünk meg.


Több ismerősöm munkahelyen nem feltétlen munkatárssal, csak a munkahely kapcsán ismerkedett meg.

2021. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
88%

Mi egy utcányira laktunk egymástól de nem igazán voltunk köszönőviszonyban sem. Hiába ismertük látásból egymást.

A barátjának tetszettem meg. A barátja nem annyira jött be.

Elhívott randira hát elmentem de ott a jelenlegi párom jelent meg helyette.

Ennek már 16 éve. 🙂

2021. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Egy kocsmában, 18 évvel ezelőtt.
2021. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Hobbiboltban, mindketten ismertük a tulajt, épp vele beszélgettem, mikor csatlakozott a beszélgetéshez. Elkérte a számomat, én meg megadtam.
2021. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Olyan jó ilyeneket olvasni
2021. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Fősulin. Egész pontosan a buszmegállóban, ahonnan ment a busz a vidéki fősulira. Ismerős volt óráról, gondolkoztam, tegyek-e úgy, mintha nem ismerném vagy köszönjek. Végül köszöntem. A 2 órás utat végigdumáltuk. Nem gondoltam még akkor semmit.
2021. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Parkban kutyát sétáltatott a csaj, én meg üzletkötőként dolgoztam és arra vitt a GPS, mivel nem ismertem a környéket áthajtottam a parkos sétálóutcán, majd egy csaj kutyájával, bömbölő zenével elémugrott, félre húztam a kormànyt + dudaltam, aztán elkezdtem üvölteni vele, a csaj meg velem h mit képzelek itt nem lehet autoval közlekedni , dulakodtunk kicsit majd suru elnezest kertem és elkezdtem bokolni hagytam h ram fogjon mindent megnyugodott , aztán elkértem az elérhetőségeit és a barátnőm lett.
2021. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!