Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van párom mégis sokat gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom mégis sokat gondolok az exemre. Ez normális?

Figyelt kérdés

Több éve van már párom, de exemmel néha összefutunk.

Mai napig bókol nekem, amit nem tudok hova tenni, mert elvileg van barátnője (bár nála ez is bonyolult). Tegnap írt nekem egy ismerősünk miatt. Ugyan úgy gyönyörűnek hívott, drágámnak meg ilyenek. Vissza kérdeztem tőle, hogy mért csinálja ezt? Nem akar felnőni végre? (35 éves) A válasza az volt, hát ha meglát engem ilyen.

Annak idején ezt nem érezte? Mért most kezd el úgy mond közeledni felém? Mit akar ezzel elérni azon kívül, hogy engem teljessen össze zavar?

Persze ilyenkor bennem is minden emlék előjön. Az illata, a mosolya.. egyszerűen minden... Mi értelme ennek?


2022. ápr. 10. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

"Nem akar felnőni végre?"

Te viselkedsz úgy, mint egy izgatott csitri,

Tiltsd le a francba, vagy mondd neki: Tipli!

2022. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló (#1) kissé nyersen fogalmazott, de lényegében igaza van. A kérdés az, hogy Te mit akarsz?
2022. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem az ilyen embereket mint az elso kommentelo 🤣🤝
2022. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!