Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha a szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a szakítás után másfél évvel is az exemre gondolok?

Figyelt kérdés

Másfél éve szakított velem a srác, az az időszak teljesen megnyomorított, nagyon lelkibeteg voltam, ő volt számomra a mérföldkő. Az után kb két-három hónappal megjelent egy srác, akivel nagyon jó minden, szeretem, imádom, de sajnos nem tudom úgy, szerelemből szeretni, mint az exemet. Őt mély, lángoló szerelemmel szerettem, odáig voltam érte és vissza, és a mai napig ez a fajta vonzerő hiányzik, a mostani párommal ez nagyon nincs meg. Ettől függetlenül nagyon szeretem, mert jó ember, kedves, odafigyelő, mindent próbál lelkileg megadni, de még így másfél év után is szinte minden nap rá gondolok, amikor ránézek az adatlapjára, erős hiányt és fájdalmat érzek, és legszívesebben elsírnám magam, de tartom magam még valamennyire... Bűnösnek érzem magam, mert az aktuális kapcsolatommal kéne foglalkozzak, de még fáj a régi seb, ezért ez úgymond visszaránt, és sajnos a szívnek nem lehet parancsolni. Fél éve még ez az érzés nem volt annyira erős, de jelen volt. Viszont mostanság eléggé eluralkodott az életem felett sajnos... Miért van ez? Hogy tudnék végre túllépni rajta? Néha azon gondolkozom, hogy de jó lenne látni, találkozni, beszélni vele, de ilyenkor belegondolok, hogy a jelent kéne helyrehozni a párommal. Csakhogy amíg valahogy túl nem tudok ezen lépni, minden napomat hazavágja...

24/L



2018. jún. 21. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális.
2018. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valami tanács?
2018. jún. 22. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!