Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok!! Melyik becenevet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!! Melyik becenevet szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
Vagy ha van egyéb amit szerettek irjatok le.

2022. ápr. 10. 17:52
A kérdező szavazást indított:
Baba
Kicsim
Édesem
Drágám
Picim
Hercegnőm
Bubu
Cica
Bogyóm
Szerelmem
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A személyre szólót. Amit direkt rám adott, és ahogy más nem hívja a párját. Nem fogom leírni konkrétan a sajátom, de nem ez a tipikus "cicám" meg "nyuszim". Ettől függetlenül a "picim", "kicsim", "szerelmem" jellegű is teszik és megvan a helye.
2022. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Hívjon a nevemen, vagy adjon személyre szóló becenevet. de ezektől az édesem, cicám és társaitól kiráz a hdieg.
2022. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
"Árán husá!" :D
2022. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Szivem.


Amikor felvesszuk egymásnak a telot csak megszolitás van koszonések helyett szinte


Én beleszólok: drágám?

Ő meg: szivem?


Es ekkor mindig elönt valamiféle bizsergés mert mindig érzelmi töltéssel mondja. Nem csak úgy.


Es ezután kezdunk beszelni

2022. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Folyt.

En sokszor használom neki hogy egyetlenem(ha kedves vagyok), vagy drága egyetlenem(ha lezsibbasztotta az agyam es le vagyok tőle fáradva..)mert irto féltékeny típus es mondta mar nem egyszer hogy érzékeltessem mar vele, hogy szeretem meg fejezzem ki az erzelmeim stb. Igyekszem.

2022. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*A szerelmem is gyakori nálunk.
2022. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem. A nevemen becézzen, azt szeretem.

A picim, kicsim es tarsaitol kiraz a hideg, mert magas vagyok es röhögő görcsöt kapok tőle.

2022. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!