Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy úgy éreztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy úgy éreztétek, hogy annyira sokat kell beletenni egy kapcsolatba, hogy egyszerűen (néha) jobb lenne inkább egyedül?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 12. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Neha jobb ugyan nelkule de nem mindig.


Azaz a tartos egyedüllétnél nálam még az is jobb ha megfulladok egy kapcsolatban, mert állandoan a nyakamon van. Inkább ez utobbi miatt stresszelek, mint azon hogy SOHA nem vár haza senki, SOHA nem ölel át senki, stb éveken át akár.

2022. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy éreztem. De elég volt hogy elment a haverjaival egy este bulizni és az üres csendes lakás szinte fájt.

Pedig előtte évekig egyedül éltem, amit nagyon élveztem és néha hiányoltam is.

Egy kapcsolat soha nem tökéletes, azt kell mérlegelni hogy többet ad e az eletedhez mint amennyit elvesz. Ez a nem mindegy.

Mert voltam olyan kapcsolatban is amihez bár ragaszkodtam, de idővel rajottem hogy jobb nélküle még ha fáj is az elengedes.

2022. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Igen, néha van ilyen érzésem. Főleg, mikor a saját otthonom komfortját bassza épp szét, mert neki meleg van, kevés a fény, rájön a szellőztetőroham meg nem tetszik, ha adott színű bútort akarok venni. Néha ilyenkor úgy agyonverném. Amúgy szeretem, de ez a kompromisszumosdi engem is kikészít néha.
2022. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt... így visszagondolva nem azért, mert tényleg túl sokat kellett miatta gályázni, hanem mert már kiszerettem belőle, és nyűg volt minden, amit régebben szívesen megtettem érte.
2022. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Sajnos a másik fél nagyon önállótlan volt, és minden terhet nekem kellett a hátamon cipelnem. Borzasztóan elfáradtam.


Ráadásul mindig többet követelt, hálátlan volt. Ha véletlenül nem akartam szexelni, akkor üvöltött, csapkodott. Szakítottam, de jól is tettem.

2022. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt, szabályosan fellélegeztem nélküle. Ez volt az egyik jele, hogy ideje szakítani.
2022. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt, mert kölcsönösen teszünk egymásért. Sokszor nem könnyű, de megéri egy jó kapcsolatért. Neki gyerekei vannak, nekem beteg szüleim. De mindketten segítjük egymást, ahogy tudjuk.
2022. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!