Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki élt már kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki élt már kapcsolatban, élt egyedül, és az egyedül élés mellett voksol? Jobban tetszik neki, jobban élvezi?

Figyelt kérdés
Érettebb korosztályt kérdeznék inkább.
2021. febr. 25. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyedül élni párkapcsolat mellett. 26N - 3 év együttélés
2021. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Amig ex-szel éltem arra vágytam hogy egyedül élhessek. Aztán éltem 2,5 évrt egyedül, mikor megtalált a szerelem...már nem élnék egyedül semmiképp, jó megosztani vkivel mindent!
2021. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Annál nincs jobb ha azzal élsz együtt akit szeretsz, viszont nagyon rossz ha egy megromlott kapcsolatban kell együtt élni. Szóval nem olyan egyszerű a válasz.. Én egyedül élek és jól érzem magam, de ha beleszeretnék valakibe, össze is szeretnék vele költözni.

32/f

2021. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
77%

A mindennapi hazugsàgok miatt sokkal jobb egyedül lennem.


Emellett nem vagyok valami nagy kompromisszum-betyàr...

2021. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy én félek egyedül, vagyis huszonéves koromban féltem a házban egyedül lakni. Hirtelen maradtam magamra, meghaltak, elköltöztek a családtagjaim, nagyon félelmetes volt hazamenni a 170 nm-es családi házba este munka után. Még jó, hogy voltak kutyáim, bár őket is féltettem, szóval a félelmem nem lett kevesebb, csak átalakult részben.:)


De éltem olyannal, akibe nem voltam szerelmes, annál jobb volt egyedül élni.

Éltem olyannal is, akit szerettem, az nagyon jó volt, bár én sem vagyok túl alkalmazkodó, azért sok mindent megtettem, sok kompromisszumot hoztam annak ellenére, hogy az én házamban nyilván előnyben voltam.

Most olyan periódusomban vagyok, amikor egy megromlott házasságban úgy érzem, szükségem volna az egyedüllétre. De lehet, hogy ha kiürülne a ház, megint elkezdenék félni.:(

2021. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az álmom a különélős ittalszunk-ottalszunk-mindenkiotthonalszik kapcsolat volt.


40/N, házas-gyerekes.

2021. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül élni jobb. Annál eggyel még jobb az igazival.😀De ha egy átlagos kapcsolatot nézünk, akkor tuti, hogy az egyedüllét jobb.

39N

2021. febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Talan azt mondom, a kulonelos parkapcsolat a tuti, vagy ketlaki elet idoszakos tavolsaggal.
2021. febr. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!