Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet párkapcsolat vega és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet párkapcsolat vega és nem-vega között?

Figyelt kérdés
Valahogy nehezen tudom elképzelni, hisz a vega az, aki általában szeretné a "mentes" életmódját a másikra erőltetni és előszeretettel papol arról, hogy így a hús, úgy a hús.
2022. ápr. 12. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amig nem szolnak bele egymas érkezésébe addig oke
2022. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Velem kizárt lenne.

Ha a vasárnapi húsleves és a rántott hús felett magyarázni kezdene, azonnal kivágnám.

2022. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen párt. Néhány éve együtt élnek, és eddig úgy tűnik, jól megvannak.
2022. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk működik:)
2022. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Baráti házaspárnál működik. Fontos azonban megjegyezni hogy egyikük sem alarja "megtéríteni" a másikat. Főznek húsos ételeket is, ilyenkor a feleség készít magának vegetáriánus verziót. És a férj is eszik néha húsmentesen. Ameddig nincs egymás piszkálása, szerintem kivitelezhető.
2022. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, annyival kiegészíteném hogy nem is piszkáljuk egymást emiatt és ahogy ő jóízűen megeszi a vega kaját én fintor nélkül készítek neki olykor húsosat is.
2022. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy a ket felnek milyen fontos ez a hus kerdes.
2022. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Egyszer olvastam egy creepypastát, ahol a női főszereplő ráerőltette a családjára a dolgot és az lett a vége, hogy a férje kinyírta és megették a családdal.


Ez önmagában durva és elfogadhatatlan, de abban a történetben olyan szinten idegesítőre (hisztériás rohamok, őrjöngés, többiek véleményének elsöprése, kutya zöldségdiétán tartása, ami állatkínzás) alkották meg a vegán nőcit, hogy itt vicces lett, ahogy a végén elkészíti a kutya meg szalad oda éhesen, nyálát csorgatva.

2022. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amég tiszteletben tartják egymás szokásait (nem dumálnak bele, hogy “ez gyilkosság”, vagy “egyé’ már egy kis húst, nem lesz erőd”), addig rendben van. Ha alkalomadtán tudnak rugalmasak lenni, és kompromisszumot kötni pl, néha-néha egy vegán étterem mondjuk, akkor semmi gond. De ha ez egy alapkonfliktus a kapcsolatban, akkor az nagyon gáz.
2022. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a vega fél mennyire önérzetes állatvédő és mennyire kényes. Ismerek olyan kapcsolatot, ahol a vega és a nem vega jól megvan egymás mellett, mert nem akarják egymásra erőltetni az étrendjüket, és a vega elfogadja azt, hogy a másik értékrendjének az állatvédelem nem szerves része, ill. akkor is működőképes, ha a vega nem erkölcsi, hanem egészségügyi okokból vagy divatból vega.


Akkor nem működik, ha a vega folyamatosan rágja a másik fülét, próbálja megváltoztatni a másikat, akár sunyin / passzív-agresszívan, akár veszekedve, ill. ha annyira radikálisan vega, hogy olyan szabályokat akar szabni, hogy a húst kitiltja a házból.

2022. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!