Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves srác és egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves srác és egy 16 éves lány között működhet? (lent)

Figyelt kérdés
A srác már dolgozik.A srác szüleinek szimpi a lány, és fordítva is.Van esélye ennek?Ti osszejonnetek 23 évesen egy 16 tal?

2016. dec. 27. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 18 évesként, egy 25 éves pasi jön be :D Szerintem működhet.
2016. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Ebben a korban szerintem sok a 7 év! Egy elméletben, felnőtt, érett aggyal rendelkező 23 éves, mit tud kezdeni egy kis éretlen tinivel a d..gáson kívül?


De ha a 23 éves srác is a a 16 éves csaj szintjén van, akkor működőképes lesz!

2016. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
en meg 28f es johet 16 :)
2016. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Mit tud kezdeni? Azt amit egy 18éves srac is. 23éves pasi àltalàban eretlenebb. Ennyi erôvel azt is meglehetne kerdezni hogy egy 23éves srac mit tud kezdeni egy 20évessel.

Ha jol kijôttôk,ràadàsul szeretitek egymâst,meg meg a szûlôk se hepciàskodnak. Akkor mit foglalkoztok màs véleményèvel?

Érezzetek jol magatokat egymàssal.

N25

2016. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Én 23 éves voltam, amikor összejöttem egy 15 évessel.

Egész pontosan 8 év és 3 hónap volt köztünk.


Hozzáteszem részemről első kapcsolat volt, 22 éves koromig nem akartam barátnőt, későn érő típus voltam. Ideálisnak gondoltam, mondván így nem vagyok hátrányban sem.

Hát köztünk úgy ért véget, hogy azt mondta még élni akar 9 hónapot voltunk együtt. Nem akar elköteleződni, randizni akar stb...

Addigra persze már betöltötte a 16-t bőven.


Első kapcsolatom volt, de azért lettek volna már elvárásaim. Első körben soha nem sütött nekem, se szülinap se semmi. Konkrétan a szülinapomra nekem kellett ötleteket adnom mivel lepjen meg. Együtt mentünk érte, nekem fontosabb volt hogy felköszöntsön valaki életemben először, úgy értem, hogy a párom életemben először, hiszen első kapcsolatom volt... Mondta neki mindegy döntsem el mit szeretnék... :D


Én nem gondolom, hogy érzelmileg meg tudná adni azt, amire egy 23 éves vágyik. Kötnek hozzá szép pillanatok, meg első kapcsolat is. De igazából neki ez még ebben tényleg egy kaland egy kis színfolt az életébe, semmi több, meg menőségi faktor az osztálytársai előtt, hogy idősebb barátja van. Emlékszem mikor én voltam 16 akkor ez hogy ment a gimiben a csajoknál :)


Szóval eltölthetsz vele néhány kellemes hónapot, vagy esetleg évet. De szerintem egy 20 évnél idősebb lánnyal könnyebben lehet hosszabb távú kapcsolatot kialakítani, nagyobb biztonságba lehetnél, nem lépnek le olyan könnyen egyik napról a másikra csak úgy, ha mondjuk a pistike a 10 B.-ből szerelmet vallott neki, és úristen ő ilyet még sose érzett. Lásd én esetem, persze a név és az osztály csak fikció.


Most már 20 alatti lányok egyáltalán nem érdekelnek, de változnak is ezek a dolgok idővel. Remélem kicsit elgondolkodtat a döntésedben, bárhogy dönts végül is fiatal vagy egyiket se fogod megbánni. De ettől függetlenül érdemes mérlegelni


27F

2016. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagybátyám 27, barátnője 17. Kb fél éve vannak együtt. Én először nagyon furcsálltam, de hát mindegy, ő dolguk. Ha nekik így jó, nekem mi közöm hozzá?
2016. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Személyiségtől függ a dolog, egy érett felnőtt módon gondolkodó 16 évessel működhet, más kérdés, hogy szerintem kevés ilyen van, de lehet csak én latom rosszul.

Nekem 22 évesen ha párkapcsolatot szeretnék akkor 18-19 lenne az alsó határ, egyszerűen azért, mert akkor már lát valamit a világból, van munkája/egyetemista, így az időbeosztásunk is közelebb van, képes megérteni, ha nekem egyedüllétre van szükségem mert éppen nehéz vizsgám lesz,stb. Szerintem ezt kevés 16 éves tudja megadni.

2016. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Előző " egy felőtt módon gondolkodó 16 éves" ezt még kimondani is elég kínos :D . 16 és 22 között még egy csomó változáson elik át a test és a tudat is, fogalmi váltások sorozata. Persze ez elmondható a 23 utáni szakaszról is, de a tendencia nem ilyen gyor, a változás már nem ilyen intenzív. A két korosztály között hatalmas különbségek vannak és nem tudom elképzelni hogy valaki mentálisan beérjen egy 23 évest 16 évesen. Ezzel csak azt akarom mondani hogy idővel ha összejöttök lehet a csajnak teljesen megváltozik a világnézete meg a gondolkodása ez benne van a pakliban és ezzel számolnod kell.
2016. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Működhet. Rengeteg mai lány 20 éves kora felett is megragad tiniszinten. Egy 16 éves csaj simán ugyanazt nyújtja, mint egy 20 éves. Maximum kisebb elvárásokkal, odaadóbban, kevesebb hisztivel és kevesebb fontoskodással.
2016. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8, valóban igazad van, 16 évesen nem valószínű hogy bárki felnőtt módjára gondolkodna, mert nem is kell neki, egész egyszerűen nem akartam direktben azt írni, hogy nincs ilyen 16 éves.
2016. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!