Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy introverált és extroverált között nem működhet a párkapcsolat, amikor inkább az extroverált félnek kéne visszavennie a pörgésből?

Figyelt kérdés

A média folyamatosan azt nyomatja, hogy legyél ilyen-olyan, bulizz, ismerkedj sokat és főleg az extroverált fél vevő erre. Pedig nekik kéne inkább az intrtovertáltak felé alkalmazkodni, mert egyrészt az állandó pörgést és a fogyasztást a média erősíti és azok a párkapcsolatok a legharmonikusabbak, amik nyugodtak, békések, nem pörgősek és a partnerek a fenekükön tudnak maradni.

Lehet nem leszek népszerű a kérdésemmel, de nem érdekel, én csak azt látom, hogy egy normális kapcsolat kialakítása miatt inkább az extrovertáltnak kéne változtatni a hozzáállásán.


2019. jan. 2. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hosszútávon a hasonló a hasonlóval elv működőképes, különben legalább az egyik fél szenvedni fog. Introvertáltként kérdezem, miért kéne egy extrovertaltnak elnyomni a személyiségét? Nem akarnám, hogy a párom szenvedjen. Ez nem lenne jó kapcsolat.
2019. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
A kompromisszum nem úgy működik, hogy legyél olyan, mint én. Akármilyen is vagy.
2019. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Az extra/introvertáltság alapvető tulajdonságunk. Nem megváltoztatható.
2019. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mert nem látom normálisnak az olyan kapcsolatokat ahol egy picit se tudnak lenyugodni. Látni is lehet azt, hogy az egész rendszer az extrovertáltaknak kedvezményez. Szerintem ezt meg kéne fordítani, mert a fordítottja lenne normális.
2019. jan. 2. 14:29
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Nincs olyan hogy normális. Egy extrovertált párnak az normális, hogy gyűjtenek pénzt és egy évig egy lakókocsiban élve konzervkaját majszolva körbeutazzák amerikát és mindenféle idegen emberekkel dumálnak minden nap más parkolóban kempingben aludva.


Neked meg az hogy eljársz dolgozni és hazamész a párodhoz.


Mindenki keresse a magának valót, ne akarj senkit megváltoztatni, az sosem megy. Ha valaki nem akar magától változni te a fejedre is állhatsz se fog történni semmi.

2019. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem eleve az a hiba, hogy az introvertáltak és extrovertáltak között húzol egy törésvonalat. A problémák, amiket említesz, nem elsősorban ezen múlnak, inkább az önismereten, tudatosságon. Egy extrovertált ember, ha érett, akkor nem lesz élményhabzsoló fogyasztórobot, és egy introvertált, ha érett, nem lesz unalmas, életképtelen gyökér.
2019. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen igazad van, nekik kellene egy kicsit visszavenni.
2019. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy két teljesen külön dolog amit leírtál szerintem. Ami a felvetődő téma: egy introvertált és egy extrovertált ember között nem működik a párkapcsolat. Amit te mondasz, mindenki legyen introvertált és úgy boldogabb a világ. Ez két teljesen külön dolog és az amit te mondasz még csak nem is megoldás a problémára. Az tök mindegy mit tol az arcodba a média de az tényként elmondható, hogy az extrovertált emberek szeretnek társaságba járni, pörgősebb az életvitelük és ezzel szemben az introvertáltabb emberek inkább nyugiban szeretnek lenni, nincs erre akkora igényük. Na már most a kijelentés amit először felhoztál hogy nem működik köztük a kapcsolat nyilván azon alapul hogy a két félnek teljesen más az igénye amit nem nagyon tudnak összeegyeztetni.

Ami az én szerény véleményem ezz kapcsolatban: ez a kapcsolat akkor tud csak működőképes lenni, ha a két fél el tudja fogadni, hogy a másiknak nem ugyanaz az igénye és akiknek nem jelent problémát az, hogy nem mindent együtt csinálnak a párjukkal. Az, hogy az extrovertáltabb legyen inkább introvertált azért nem megoldás,mert ahogy egy introvertált ember nem tud boldog lenni úgy, ha rákényszerítik, hogy márpedig bulizz ugyanúgy nem tud boldog lenni az extrovertált ember sem ha leültetik, hogy nyugizz. Ez nagyjából olyan minthogyha azt mondanád egy melegnek, hogy legyél inkább heteroszexuális, mert azt jobban elfogadja a világ, magára tudná kényszeríteni, de nem lenne tőle boldog mert nem ez az amite vágyik. Az meg, hogy az egész extrovertáltságot mint személyiségjegyet a médiához kötöd hülyeség szerintem és a politika értelmetlen belekeverése egy olyan témába ami az alap felvetéshez miszerint nem működik a kapcsolat egyáltalán semmilyen módon nem kapcsolódik.

2019. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez a kettő tényleg nem összeférhető. Nekem van ilyen barátnőm aki extrovertált,nagyon pörgős életet él míg a volt barátja kb egész nap csak otthon ült. Nem is működött hosszútávon.

Az ilyen embereknek más a felfogásuk az életeől és ezen nem lehet változtatni.

2019. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
És miből gondolod, hogy neked kell megmondanod, hogy ki alkalmazkodjon kihez? Mert te lusta vagy változtatni? Egy pörgősebb ember nem fogja veled minden este a TV-ét nézni otthon. Egyszerűen nem illetek össze. VÁlassz olyan partnert, akivel kölcsönös megelégedéssel tudjátok unalmasan élni az életeteket.
2019. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!