Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit gondolnátok egy ilyen üzenetről?

Figyelt kérdés

A csajszi eléggé kivolt, és én megbántottam a múlthéten elég csúnyán, annyira hogy beszélni sem akart. Pedig el kellene neki mondanom a dolgokat. Ma este ezt írta nekem: “Holnap 10-re gyertek hozzám. (a címet már úgyis tudod…) Hozzatok tequilát és ezüst bensont szívunk.😉”

A barátnőivel 4-en vannak, meg mi a haverjaimmal 3-an vagyunk, buliztunk már így együtt többször, de úgy hogy csak mi, így nem.

Én nagyon gázul viselkedtem, és ezt én is tudom, igazi f@sz voltam. Szerintetek ez egy új esély akart lenni nekem? Próbáljam neki megmagyarázni, vagy fátylat a múltra és tiszta lap??? 22F



2022. ápr. 12. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Folytatodik a mesebeli torteneted? :O
2022. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 tessék?
2022. ápr. 12. 23:13
 3/5 Dzsoki ***** válasza:
41%
Hol van benne,hogy a barátnői,nem lesznek ott?
2022. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, szerintem ott lesznek, ez baj?😅
2022. ápr. 13. 01:29
 5/5 Dzsoki ***** válasza:
Nem baj. Az a lényeg,hogy meg tudjátok beszélni,tisztázni a történteket.
2022. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!