Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy újabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy újabban a férjemmel elalszunk, és 20-30 perc múlva elkezd közeledni (simogat, kezdeményez)?

Figyelt kérdés

Kérdeztem tőle, nem is emlékszik rá. Vágyik rám? De akkor miért nem kezdeményez este? Vagy másra vágyik és így jön ki?

Múltkor kapható is voltam rá, mikor felébresztett így, tegnap este viszont nem örültem, hogy alig elaludtam, felébreszt. Olyankor aludnék a legmélyebben.

Természetesen mondtam neki, hogy inkább este vagy reggel kezdeményezzen.

De az érdekelne, mi lehet emögött...


2022. ápr. 13. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Az kizárt, hogy te kezdeményezz??
2022. ápr. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem, ez hogy jön ide, most az ő kezdeményezése érdekelne. Egyébként igen, jelenleg egészségügyi okból kizárt, és csak adni tudok neki.
2022. ápr. 13. 06:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapcsol ki az agy es lazul el az ember. Es jobban tud a szexre koncentralni.
2022. ápr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Írj neki egy listát hogy mikor lehet szex. Azt odaadod neki
2022. ápr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tudok gondolni, hogy te elalszol, neki pedig nem jön álom a szemére - ilyenkor felébrednek az emberben a testiség gondolatai. Mivel ott vagy mellette, természetes, hogy ilyen esetben megkíván és közeledik feléd. Az viszont egy szerencsétlen dolog, hogy téged az alvásból rángat vissza. Beszéljétek meg ezt a dolgot: kérd meg, hogy ha alszol, akkor ne ébresszen fel, mert az nem esik jól az embernek, de máskor persze szivesen fogadod.
2022. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: alszik ő is. Most utána olvastam, szexszomnia lehet, van ilyen. Ő sem emlékszik rá.
2022. ápr. 13. 07:56
 7/8 anonim ***** válasza:
reggel a legjobb férfiaknak akkor a legnagyobb az erekciójuk és nem a pisi miatt csak.:D
2022. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen hogy a férjem felébreszt amikor elalszok simogatassál.Én szeretem ezt ilyenkor annyira jókat szoktunk szexelni.Én szeretném ha többször előfordulna🤷‍♀️
2022. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!