Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukátok szokott a pasitokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukátok szokott a pasitokkal ennyi időt kettesben lenni?

Figyelt kérdés

Ez normális,vagy csak én gondolom túl?


18 éves vagyok és

van egy nagyon cuki 24 éves fiúm.

Hónapokkal ezelőtt mutattam be otthon,persze mindenkinek nagyon szimpi volt.


Fodrászhoz viszi,volt hogy érte ment mikor anyu elment bulizni a barátnőivel.

Elvitte többször dolgozni anyut.



2022. ápr. 13. 06:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20.válaszolónak

Azért az se mindegy hogy nézett ki a "haverod anyja"!

2022. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21# Jól nézett ki az én szemszögemből. Csak azért mondtam hogy ilyesmi nem nagy cucc a mai világban.
2022. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ajjaj. Anyukádnak kegyetlenül hiányozhat a szex 7 év óta. Ezen az sem segít, ha néha magához nyúl, az nem pótolja a hús-vér férfit, a hímvesszőt. Erre most a közvetlen közelébe kerül egy potens, fiatal bika. Szerintem figyelj oda azért.
2022. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen szexeltem egy 40 éves elvált anyukával. Az idősebbik lánya 18 éves volt. Nem értem kérdező ez miért olyan hihetetlen neked. Ha egy nő csinos, akkor lehet 18, de 48 éves is, akkor is kívánatos lehet. Senki nem házasságról beszélt.
2022. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!